Evim Sensin Filmi DVD’si Çıktı

2012 senesinin en güzel romantik filmlerinden bir tanesi olan bu film bir çok kişi sinema akınına uğratmış ve izlenme rekorları kıran bir yüksek izlenme sayısına ulaşmıştır. Konusu bakımından herkesi çok etkileyen film bir çok kişi gözyaşlarına hakim olmamıştır. Evim Sensin izlemek isteyenler için sinemadan evim sensin izle kaçırdıklarına üzülmelerine gerek yok. İnternet üzerinden onların ayağına getirdik ve filmi HD kalitesinden sitemiz üzerinden online olarak kolaylıkla izleme imkanına sahipsiniz.

Filmin konusu bakımından değerlendirmek gerekirse çok açıklı ve gerçekten güzel bir konuya sahip iyi yazılıp yönetilmiş ve ortaya bu kadar güzel bir film çıkmıştır. Fahriye Evcen ve Özcan Deniz ‘ in başrollerini paylaştığı filmde Leyla ile İskender rollerini paylaşmaktadırlar. Leyla zor bir ilişkiden ayrılıp baba evine geri döner. Ancak babasının o ilişkiyi istememesinden dolayı babası ona kırgındır. İskender küçüklükten beri inşaat sektörü ile uğraşmaktadır. Leyla ile sürekli karşılaşan İskender birbirlerinden hoşlanıp birlikte çıkmaya başlarlar. kelebeğin rüyası full izle İlişkileri çok güzel gider ancak bir sorunlar karşılaşırlar. Leyla hastadır. Çok acıklı bir hikayeye sahip romantik sinema filmidir.

2.5 Milyondan fazla izlenme sayısına ulaşmış olan bu film genellikle sevgililerin geldiğini ve onların bu filme daha çok ilgi gösterdiğini cem yılmaz fundamentals izle görmekteyiz. Ayrıca Fahriye Evcen filmde geçen ” Sen yârim idin ” parçasını kendi sesiyle seslendirmektedir.

1 yorum

  1. Film izle dedi ki:

    Gitmedim ama giden arkadaşlarım filmin çokta iyi olmadığını söylüyorlar. Bir ara izleyip görmek lazım. Ama yinede esinlenilen Japon yapımı film daha güzeldir diye düşünüyorum.

    Fakat her şeye rağmen Fahriye Evcen gerek sesi, gerek güzelliği ile mükemmel bir oyuncu. Oyuncu dediğin gerektiğinde şarkıda söyleyebilmeli değil mi? 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting