Kelebeğin Rüyası Filmi

Türk filmleri son zamanlarda aldı başını gidiyor. Defalarca sizlere bunu vurgulamıştık önceki yazılarımızda. Yeni çıkan filmleri her daim tanıtıp siz değerli takipçilere en iyi imkanlar dahilinde sunmaya devam ediyoruz. İşte yeni bir film ile karşınızdayız. Kelebeğin Rüyası filmini bugün inceleyeceğiz.

Kelebeğin Rüyası filminde yine Türk filmlerinin ve dizilerinin vazgeçilmez oyuncusunu görüyoruz. Oynadığı diziler ve yakışıklılığı ile tanıdığımız, son yılların en ünlü oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ ve Mert Fırat’ın başrol oynadığı bir film bu Kelebeğin Rüyası filmi. Filmin yönetmeni ise Yılmaz Erdoğan. Ayrıca eşi olan Belçim Bilgin’de filmde başrol oynuyor.

Şuanda sinemalara yeni giren bir film olan kelebeğin rüyası izle, son günlerde en çok konuşulan film olarak karşımıza çıkıyor. Kıvanç Tatlıtuğ’un sinema filmi için verdiği kiloların yanı sıra, filmin konusu da izleyiciler tarafından merak konusu adeta. Yılmaz Erdoğan’ın yönettiği kelebeğin rüyası, 22 Şubat 2013 tarihinde izleyici ile buluşacak.

kelebeğin-rüyası

Filmin konusuna değinecek olursak, Zonguldak’ta yaşayan iki genç şair ve kente yeni gelen genç bir kızın hikayesini konu alıyor ve 2.Dünya Savaşı döneminde geçiyor. Bir yanda Cumhuriyet dünyadaki ciddi değişimlerle boğuşurken, yüreğini edebiyata vermiş iki gencin gönülleri, hiç beklenmedik bir zamanda aşka düşer. İki gencin yüreklerine düşen bu aşk, edebiyata ve kalemlerine olan bağlılıklarını daha da arttırır.

Film konusu itibari ile de muhteşem. Bu filmi sizde hemen izlemek ister miydiniz? O zaman sizleri kelebeğin rüyası full izle sayfasına bekliyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting