ROMANTİZM VE AŞK’A DOYACAKSINIZ

Sevgiliniz ve ya eşinizle romantik filmler seyretmek her zaman güzeldir. Film izle
Güzel anlar yaşayabileceğiniz, birbirinden güzel aşk hikayelerini anlatan filmleri birlikte izleriz. Özellikle Türk sinemasının baş tacı olan romantizm, eski yeni tüm filmlerde bolca görebilieceğimiz hale gelmiştir. Yine de müthiş filmler ortaya çıkartıyoruz. Bunların başında ise çıktığı dönemde büyük sükse yapan, Issız Adam filmi…

Filmin konusu da oldukça ilginç. online film izle Birbirlerine zıt hayatlar sürdüren Alper ve Ada, bir kitapçıda karşılaşırlar. 30’larında, kendi restoranının aşçısı olan Alper lüks bir düzen içinde gününü gün ettiği bir hayat sürüyorlar. Hayatını çocuk kostümleri tasarlayıp dikerek devam ettiren 20’li yaşlarındaki Ada’ysa mütevazı bir hayat sürüyor. Sadece çapkınlık alışkanlığıyla karşılaştıkları kitapçıdan Ada’yı iş yerine kadar takip eden Alper, Ada’nın kitapçıda aradığı kitabı ona hediye ediyor. Fetih 1453 full izleBir ilişkiyi başlatan bu tanışmanın sonrasında kendini aşka kaptıran Ada’ya karşılık Alper, daha önceden sürdürdüğü modern hayatın içinde ona yer açmaya çalışırken bu karmaşada boğuluyordur da içten içe. Mustafa Hakkında Her şey, Babam ve Oğlum gibi muhteşem filmlere imza atan Çağan Irmak’ın yönetmenliğini yaptığı Issız Adam da bu başyapıtlar arasına girdi. Peki romantizm ve aşk kokan bu filmi nereden seyredeceksiniz ?

madagaskar 3 türkçe dublaj izleEvinizde eşinizle seyredebileceğiniz muhteşem bir film olan Issız Adamı sadece bir tıkla sitemizden izleyebilir, aşkın tadına varabilirsiniz. Hızlı ve kaliteli görüntüleriyle sizlerin beğenisine sunduğumuz siteyi ziyaret etmeli, yüzlerce filmi tek tıkla gezebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.