• Ana Safya
  • Sinema
  • Sinemalarda Bu Hafta ( 12 Ekim 2012 ) Vizyona girecek filmler

Sinemalarda Bu Hafta ( 12 Ekim 2012 ) Vizyona girecek filmler

Her zaman olduğu gibi sinemalarda bu hafta ki bölümümüze yine gelmiş bulunmaktayız. Her hafta devamlı güncellemiş olduğumuz sinemalarda bu hafta ki bölümümüzde yine farklı ve yine birbirinden iddialı filmleri ele alacağız. Bu hafta 12 ekim cuma günü vizyona girecek filmleri ele alacağız. Sinemalarda bu hafta ve 12 ekim sinemaları ile karşınızdayız.

Tetikçiler

 Looper

Filmin Özeti ; Rian Johnson’ın Brick / Asi Gençlik ve Bloom Kardeşler filmlerinden sonra çektiği Tetikçiler, zamanda yolculuğun mümkün olduğu 2077 yılında geçiyor. Yasadışı ilan edilen bu zamanda yolculuğu yalnızca mafya kullanmakta ve ortadan kaldırmak istediklerini geçmişe yollayarak tetikçiler tarafından öldürülmelerini sağlamaktadır. Gelecekten gelen kurbanları öldüren uzman tetikçilerin en iyilerinden biri Joe’dur. Ne var ki, Joe’nun yeni kurbanı, 30 yıl sonradan gelen kendisidir. Hedefini öldüremeyen Joe, bu işi çözmelidir, yoksa kendisi de öldürülecektir.

Filmin Fragmanı ;

Uzun Hikaye

Filmin Özeti ; Usta öykücü Mustafa Kutlu’nun ‘Uzun Hikaye’si sinema filmi oluyor. Yönetmenliğini Osman Sınav‘ın, başrolünü Kenan İmirzalıoğlu‘nun üstleneceği filmde istasyonda başlayıp istasyonda biten uzun bir hikâye anlatılıyor. Bulgaristan göçmeni Ali ile annesiz yetiştirdiği oğlunun başından geçen olayları ‘göç’ gerçeği etrafında anlatan bir hikâye…

Filmin Fragmanı ;

Başka Bir Kadın

 La Vie D’une Autre (The Life of Another)

Filmin Fragmanı ;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting