• Ana Safya
  • Sinema
  • Sinemalarda Bu Hafta ( 13 Nisan 2012 ) Vizyona girecek filmler

Sinemalarda Bu Hafta ( 13 Nisan 2012 ) Vizyona girecek filmler

Zaman ne kadar da çabuk geçiyor değil mi dostlar. Yine geliyoruz sinemalarda bu hafta ki bölümümüze. Sanki, geçen hafta sinemalarda bu hafta yazısını dün paylaşmışım gibi geliyor. Zaman akıp gidiyor. Biz ise sinemalarda bu hafta ki bölümümüzü yine güncellemeye devam ediyoruz. Geçen hafta sinemalarda bu hafta Amerikan Pastası ve 3D versiyon ile vizyona tekrar giriş yapan Titanik 3D filmi dikkatleri üzerine çekiyordu. Bu hafta sinemalarda hangi filmler var ve vizyonda ki filmleri ele alıyoruz. İşte 13 nisan 2012 vizyona girecek filmler ve sinemalarda bu hafta ; 

Aşk Yemini

 The Vow

Filmin Özeti ; Baş Rollerinde Channing Tatum ve Rachel McAdams’ın onadığı bu film aynı zamanda da gerçek bir hayat hikayesinden alınmıştır. Bir trafik kazası sonucunda komaya girip hafıza kaybı yaşayan bir kadının kocası, onun aşkını yeniden kazanmaya çalışırken yaşadıklarını anlatıyor…

Filmin Fragmanı ;

Doğaüstü

 Chronicle

Filmin Özeti ; Birbirleriyle çok iyi arkadaş olan üç liseli genç tesadüf sonucu gördükleri bir çukura inerler ve olanlar olur. Artık düşünce gücü ile istediklerini yapabilecek bir hale gelen gençler, önceleri bunu şaka ve eğlence için kullansalar da bir zaman sonra kontrolden çıkarlar ve insanların kaderleri ile oynamaya başlarlar. Artık içlerindeki kötü ruh ortaya çıkmıştır ve ortalığı birbirine katmaya başlamışlardır.

Filmin Fragmanı ;

Dr. Seuss Loraks

 Dr. Seuss’ The Lorax

Filmin Özeti ; Ted hayallerindeki kızın ilgisini çekmesini sağlayabilecek tek şeyi aramaktadır. Gencin bu şeyi bulmak için, dünyasını korumak üzere savaşan Lorax adındaki mızmız ancak bir o kadar da sevimli yaratığın hikayesini keşfetmesi gerekmektedir..

Filmin Fragmanı ;

Yeraltı

Filmin Özeti ; Nefret ettiği eski arkadaşlarının akşam yemeğine kendisini zorla davet ettiren Muharrem’in, bu yemek ile birlikte başlayan didişmeleri, ego gösterileri sonucu eski defterlerin açılması ile utanç dolu hesaplaşmalarla karşı karşıya kalmasını konu alan Yeraltı, bireyin varoluşsal sorunlarını irdeleyen bir film.

Filmin Fragmanı ;

Çapraz Ateş

 Haywire

Filmin Özeti ; Mallory Kane,genç ve güzel gizli bir özel dedektiftir. Mallory’nin öğreticisi Kenneth Mallory’i hükümetin izin vermediği ve devletin başındakilerin bilmemeyi tercih ettikleri bir göreve yollar. Ancak Barcelona’da kurtarılması gereken bir rehine öldürülünce, Kenneth Mallory’i Dublin’e başka gizli bir dedektif, Paul  ile işbirliği yapması için gönderir.

Filmin Fragmanı ;

Yeniden Doğuş

 The Howling: Reborn

Filmin Özeti ;  Karen televizyon programları yapan aynı zamanda anne olmayı bekleyen genç ve güzel bir kadındır. Bir gün bir seri katilin saldırısına uğrayarak öldürülür ama karnındaki bebeği yaşar. Kocası onu kurtaramaz ama oğlu Will’e hem annelik hem babalık yaparak onu büyütmeyi başarır ama Will’in dış dünyaya oldukça kapalı bir yaşamı olur.Liseye geldiğindeyse aşık olduğu kızın, Eliana Wynter’ın sevgilisi Tommy tarafından tehdit edilmesi üzerine Will’in hayatı değişecektir; zira kendisini ezdirmemeyi öğrenir. Ve Eliana ile katıldığı bir partide yaşadıkları onu kurtadamlar ve kişiliği hakkında bambaşka sorulara yöneltecektir.

Filmin Fragmanı ;

Yakıcı Bir Yaz

 Un été Brûlant

Filmin Özeti ; Frederic ve Paul ortak arkadaşları aracılığıyla bir araya geldi. Frederic ressamdır. Angela İtalya’da aktör bir arkadaşı ile birlikte yaşıyor ve onun gibi oyuncu olmak istiyor. Paul sonunda Angela’nın isteğini yerine getirir ve ona bir rol verir. Plato da çekimler sırasında Paul Elizabeth ile akrşılaşır ve aşık olur. Frederic Paul ve Elizabeth’i Roma’ya davet eder.

Filmin Fragmanı ;

2 yorum

  1. Turkuz dedi ki:

    Yeraltı ile Chronicle ilgimi çeken filmler arasında dostum teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting