• Ana Safya
  • Sinema
  • Sinemalarda Bu Hafta ( 14 Aralık 2012 ) Vizyona girecek filmler

Sinemalarda Bu Hafta ( 14 Aralık 2012 ) Vizyona girecek filmler

Yeniden sinema bölümü ile karşınızdayız. Bu hafta yine sinema açısından mükemmel filmler yer alıyor. Geçtiğimiz hafta sinemalarda Çakallarla Dans 2 dikkatleri çekmişti. Sinemalarda bu hafta yine birbirinden komik ve birbirinden duygu yüklü filmler yerlerini alıyor. Alışa gelmiş olduğumuz gibi sinemalarda bu hafta ki bölümümüz yine dop dolu. Hiç vakit kaybetmeden sizlere sinemalarda bu haftaki bölümümüzde hangi filmler var ve 14 aralık vizyona girecek filmleri hemen tanıtmak istiyoruz. İşte sinemalarda 14 aralık 2012 günü hangi filmler varmış. Hep birlikte inceliyoruz ; 

Hobbit: Beklenmedik Yolculuk

The Hobbit: An Unexpected Journey

Filmin Özeti ; Bilbo Baggins sakin hayatını rutin bir şekilde sürdürürken kapısı çalınır ve içeriye Gandalf girer.  Bilbo Baggins ve beraberinde 13 cüce, Ejderha Smaug’un zamanında cücelerden çaldığı hazineyi kurtarmak üzere uzun bir macera için ilk adımlarını atacaklardır.

Filmin Fragmanı ;

Laz Vampir: Tirakula

Filmin Özeti ; Laz vampir, Drakulanın ( Seymen Aydın) Laz Taksi şoförü Dursun’u (Levent Sülün) kurban olarak seçip bedenine girerek Dursun’un bedeninde Laza dönüşmesinin komedisini yaparken klişe bir vampir anlayışından sıyrılıp daha yerli ve orijinal bir vampir karakteri sinema dünyasının huzurlarına sunuyor.

Filmin Fragmanı ;

Bana Bir Soygun Yaz

 Filmin Özeti ; Bir iş için Ankara’ya gitmek üzere olan Onur’a, Hacamat Hüso bir arkadaşına gönderilmek üzere tanınmış bir pastanenin şekerlemelerinden bir kutu teslim eder. Aynı gün uzatmalı sevgilisiyle yaptığı tartışma sonucu aldatıldığını düşünen Leyla, Onur’un bütün eşyalarını ve şekerleme kutusunu benzin dökerek yakar. Sokakta kalan Onur, Leyla’nın onu her kapıya koyduğunda yaptığı şeyi yapar ve çocukluk arkadaşları olan Fiko ile Süleyman’nın birlikte yaşadıkları eve gider. İki gün sonra başlarına hiç düşünmedikleri bir şey gelir. Hacamat Hüso adamlarına apar topar yakalattığı Onur ve Fiko’yu bir depoya getirtir. Dayak yiyip hırpalanan Onur ve Fiko hala ne olduğunu anlamamışlardır. Öğrendiklerinde şok olurlar. Dayağın sebebi Onur’a teslim edilen ve Leyla yaktığı için Hacamat’ın arkadaşına ulaşamayan şekerleme kutusudur. Dahası, kutuda şekerleme değil elli bin euro vardır. İşte o an, kaderlerinin değiştiği andır…
Filmin Fragmanı ;

Sen Dünyaya Gelmeden

Venuto Al Mondo (Twice Born)

Filmin Fragmanı ;

Tepenin Ardı

 Filmin Özeti ; Bir Western filmini andıran atmosferi ve mekan kullanımıyla gerilim dolu bir aile trajedisini anlatan film, sorunlarıyla yüzleşmek yerine bir düşman ve günah keçisi yaratan egemen erkek kültürünü mercek altına alıyor.
Filmin Fragmanı ;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting