• Ana Safya
  • Sinema
  • Sinemalarda Bu Hafta ( 21 Eylül 2012 ) Vizyona girecek filmler

Sinemalarda Bu Hafta ( 21 Eylül 2012 ) Vizyona girecek filmler

Sinema severlerin her hafta takip ettiği sinemalarda bu hafta ki bölümümüz ile yine karşınızdayız. Sinemalarda bu hafta sizlere 21 eylül cuma günü vizyona girecek filmleri tanıtacağız. Lafı hiç uzatmadan sinemalarda bu hafta vizyona gelecek filmleri sizlere sunuyoruz. 

21 eylül sinemaları ;

Ayı Teddy

 Teddy Bear

Filmin Özeti ; Family Guy’ın yaratıcısı Seth Macfarlane, sınırları zorlayan  mizah anlayışını hem yazdığı hem yönettiği hem de seslendirdiği AYI TEDDY (TED) ile beyazperdeye getiriyor. Bu canlı-aksiyon animasyon komedide John Bennet (Mark Wahlberg) isimli  bir yetişkinin çocukluk dileği sonucu canlanan ve sürekli el üstünde tutulan yaramaz oyuncak ayısıyla olan hikayesi anlatılıyor.

Filmin Fragmanı ;

Tehlikeli Takip

 End Of Watch

Filmin Fragmanı ;

Araf

Filmin Özeti ; Zehra ve Olgun; bir otoban üstünde kurulu, her şeyin gelip geçici akarak yaşandığı, devasa bir benzin istasyonunda, 24 saatlik vardiya usulüyle, hiç değişmeyen bir monotonlukta, sanki bir gün  hayatlarının birden bire değişivereceği beklentisi ve hayalinde, aslında neredeyse içinde yok olup gittikleri bir vakumun içinde, biteviye çalışarak yaşarlar. Bir gün aniden beliriveren bu beklenti acaba onlari arafta kalmaktan çıkarabilecek midir?

Filmin Fragmanı ;

Vur ve Kaç

 Hit & Run (Outrun)

Filmin Fragmanı ;

Aşkın Ömrü Üç Yıldır

 L’amour Dure Trois Ans (Love Last Three Years)

Filmin Özeti ; Edebiyat eleştirmeni olan Marc Marronnier’i karısı, Marc’ı az gelişmiş bir pislik olarak  niteledikten sonra başarılı bir yazar için kendisini terk eder. Marc, bunun hüznüyle aşk ve  ilişkiler üzerine alaycı bir kitap yazmaya verir. Kitabı yazdığı sırada genç, dayanılmaz ve  ulaşılmaz Alice’i tanımasıyla hayatı alt  üst olur. Kuzeninin karısı olan Alice ile yaşayacakları  kendi doğrularının da altüst olmasına sebep olacaktır. Frederic Beigbeder’in, aynı adlı, ülkemizde de yayınlanan çok satan romanından,  yazarın  kendisi tarafından uyarlanıp, yönetilen “Aşkın Ömrü 3 Yıldır”, ilişkiler, aşk ve hayat üzerine  eğlenceli bir romantik komedi.

Filmin Fragmanı ;

Kral Yolu

 Kral Yolu – Olba Krallığı

Filmin Özeti ; Anne ve babası arkeolog olan 10-11 yaşlarında bir çocuğun dedesiyle birlikte İstanbul’da başlayıp Erdemli’de devam eden macerası. Helenistik dönem kenti olan Erdemli’de bir kazı çalışmasında başlayan, çocukların buldukları harita ile kendilerini karışık bir macera içinde bulmalarıyla devam eden tatlı ve heyecanlı bir film.

Filmin Fragmanı ;

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting