Sinemalarda Bu Hafta ( 25 Kasım 2011 )

Sinemalarda bu hafta bölümünde 25 kasım 2011 Cuma günü vizyona girecek filmleri ele alacağız. Yeni filmler gelmiş , bakıp inceleyelim. 25 Kasım 2011 ‘ de vizyonda olacak filmler blogesinti.com farkıyla sizlerle.

Hayat Ağacı –

Filmin Özeti

1950’lerde geçen film, büyüdükçe masumiyetin kaybına tanık olan çocukların hikayesini anlatıyor.

Vizyon Tarihi : 25 Kasım 2011

The Tree Of Life

 

Hugo – Hugo Cabret

Filmin Özeti

Brain Selznick’in sihir temalı çocuk romanından uyarlanan olan film, Paris tren istasyonunun duvarları arasında yaşayan ve saatlerden sorumlu olan kimsesiz bir çocuğun, bir gün saati tamir etmeye teşebbüs etmesiyle yaşadığı gizemli macerayı konu ediyor.

Vizyon Tarihi : 25 Kasım 2011

 Hugo – Hugo Cabret

 

Dedemin İnsanları

 

Filmin Özeti

“Dedemin İnsanları”, küçük bir kasabada yaşayan on yaşında bir çocuk ve dedesi aracılığıyla, bir ailenin ve bir ülkenin geçirdiği büyük değişimi anlatıyor. Kalabalık ve sıcak Ege insanlarının hikâyesini izlerken, mübadeleye, öteki olmaya, nereye gidersen git bir yere ait olamamaya, iki yakaya, çok sayıdaki azınlığa, ihtilallere bir defa daha, ama bu kez farklı bir yerden bakmayı ve düşünmeyi sağlıyor.   Film çekimlerine 2011 Mayıs sonunda Girit’te başlanmıştır. Gökçeada, Milas, Bodrum ve Söke’de devam eden çekimler, Temmuz sonunda tamamlanmıştır.

Vizyon Tarihi : 25 Kasım

 

 

 

 

Straw Dogs (ı)

Filmin Özeti

Amerikalı bir matematikçi olan David ile İngiliz karısı Amy şehirden uzaklaşmak ve hayatlarını daha sakin geçirmek için küçük bir kasabaya taşınırlar. David ve Amy satın aldıklaru evin tadilatı için dört işçiyi işe alırlar. Kasabanın kabadayıları da olan bu dört işçi doğuştan sakin yaradışlı bir insan olan David’le dalga geçmeye, karısına da sarkıntılık etmeye başlarlar. En sonunda işçiler eve saldırır ve rahat haraketleri ile eleştirilen Amy’e tecavüz ederler. Bunun üzerine David deliye döner ve uğradıkları şiddetin intikamını acı alır.

Vizyon Tarihi : 25 Kasım

1 yorum

  1. gökhan_başkan dedi ki:

    straw dogs kaçırılmamalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting