• Ana Safya
  • Sinema
  • Sinemalarda Bu Hafta ( 26 Ekim 2012 ) Vizyona girecek filmler

Sinemalarda Bu Hafta ( 26 Ekim 2012 ) Vizyona girecek filmler

Sinemalarda bu hafta ki bölümümüzü geçen hafta bazı sebeplerden dolayı yayınlayamadık. Bunun için sizlerden özür diliyorum. Lafı hiç uzatmadan yine sinemalarda bu hafta ki bölümümüz ile baş başayız. Malum önümüzde ki hafta bayram ve bayram sinemaları çok güzel oluyor. Kurban bayramında vizyona girecek filmleri ele alacağız şimdi. 26 Ekim cuma günü vizyona girecek filmleri ele alıyoruz. İşte sinemalarda bu hafta ve 26 ekim vizyona girecek filmler ;

Bulut Atlası

 Cloud Atlas

Filmin Özeti ;

1850’de Pasifik Okyanusu’nu geçmekte olan isteksiz bir gezgin, iki savaş arasında kalan Belçika’da yaşayan,  istikrarsız bir geçim kaynağı olan bir besteci, Vali Reagan’ın yönettiği California’da yaşayan yüce gönüllü bir gazeteci, yeraltı dünyasındaki alacaklılarından kaçan işe yaramaz bir yayıncı, ölüm hücresinde genetik olarak değiştirilmiş bir servis elemanı ve bilim ile medeniyetin çöküşüne tanık olan ve Pasifik Okyanusu’ndaki adaların birinde yaşayan Zachry. Cloud Atlas’ın anlatıcıları tarih koridorunda birbirlerinin sesinin yankısını duyuyorlar ve kaderleri bir şekilde mutlaka değişiyor.David Mitchell büyüleyici üçüncü romanında insanoğlunun tehlikeli güç arzusuna dair düşünme fırsatı sunmak adına dil, tür ve zaman sınırlarını tamamen kaldırıyor.

Filmin Fragmanı ;

 

Asteriks ve Oburiks Gizli Görevde

 Asterix et Obelix: On Her Majesty’s Secret Service

Filmin Fragmanı ;

Gergedan Mevsimi

Filmin Özeti ; Ghobadi, 30 yıl önce ailesine öldüğü bildirildiği için, ülkeyi terk eden eşi ve çocuklarını bulmak için İstanbul’a gelen Sahel’in hikayesini geçmişi ve bugünü harmanlayarak anlatıyor. 30 yıl sonra hapishaneden çıkan Şair Sahel, kendisini öldü bildiği için İstanbul’a giden karısını bulmak üzere İstanbul’a gelir. Sahel’in de, eşinin de hayatlarını alt üst eden kişinin de buluştuğu ortak nokta, “Aşk”tır.

Filmin Fragmanı ;

Tres Metros Sobre El Cielo (Three Meters Above The Sky)

Filmin Fragmanı ;

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting