• Ana Safya
  • Sinema
  • Sinemalarda Bu Hafta ( 27 Ocak 2012 ) Vizyona girecek filmler

Sinemalarda Bu Hafta ( 27 Ocak 2012 ) Vizyona girecek filmler

Her hafta güncellediğimiz sinemalarda bu hafta ki köşemiz de bu hafta da oldukça iddialı yapımlar mevcut. Geçtiğimiz hafta İçimdeki Şeytan filmi beğeni toplamıştı. Bu hafta ise sinemalarda Türk yapımı ve Ata Demirer ‘ in filmi olan Berlin Kaplanı filmi dikkatleri hemen çekmiş durumda. 27 ocak 2012 cuma günü vizyona hangi filmler var onları inceleyeceğiz bakalım. Sinemalarda bu hafta 27 ocak 2012 cuma günü 3 yeni film vizyonda olacak. 27 Ocak 2012 vizyona girecek olan filmleri blogesinti farkıyla sizlere her hafta sunmaya devam etmekteyiz. Aşağıda 27 ocak 2012 vizyona girecek filmleri inceleme fırsatına sahip olacaksınız. Haydi bakalım neler varmış sinemalarda bu hafta.

Karanlıktan Korkma

 Don’t Be Afraid Of The Dark

 Filmin Özeti ; 14 yaşında sessiz ve kendi dünyasında bir genç kız olan Sally, babası ve onun kız arkadaşı Kim ile birlikte 19. yüzyıldan kalma eski bir eve taşınır. Bir süre sonra evde yolunda gitmeyen birşeyler sezinler. Merdiven altında  kötülük saçan bir takım yaratıklar vardır, daha da kötüsü bu uğursuz varlıklar genç kızın ruhunun kendilerine ait olduğunu düşünmektedir.
Karanlıktan Korkma Filmi Fragmanı ; 

 

Berlin Kaplanı

Filmin Özeti ; Ata Demirer, yeni filmi Berlin Kaplanı’nda kariyeri boyunca hiçbir maçını kazanamayan bir boksörü canlandıracak. Efsane boksör Mike Tyson’dan ilham alıp koluna geçici dövme yaptıran Demirer’in yeni filmi yine komedi olacak.

Berlin Kaplanı Filmi Fragmanı ; 

 

Artist 

The Artist

 Filmin Özeti ; 2011 Cannes En İyi Erkek Oyuncu (Jean Dujardin)Muhteşem performansıyla şimdiden Oscar’larda adı geçen Jean Dujardin bu filmde, sesli filmlerin piyasaya çıkmasıyla kariyeri dibe vuran bir aktörü canlandırıyor. Hollywood, sene 1927… Erişilmez karizmasıyla George Valentin hem izleyicilerin hem yapımcıların göz bebeği. Ancak sinemada ses kullanılmaya başlayınca bir gecede gözden düşüyor. Yanında bitiveren gencecik oyuncu adayı Peppy Miller’ın gözüyse yükseklerde… Konuşmasız, siyah-beyaz eski filmler gibi saniyede 22 kare çekilen Artist, sessiz filmlere bir saygı duruşu, sinemaseverlere bir armağan…
Artist Filmi Fragmanı

3 yorum

  1. Berlin kaplanına gideceğim inş 😀 sağol güzel konu 🙂

  2. Ahmet Kurt dedi ki:

    Bende Berlin Kaplanına gitmeyi düşünüyorum. Güzel bir fragmanı var eğlenceli oluyor fakat zaman sorunu olmazsa izleriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting