• Ana Safya
  • Sinema
  • Sinemalarda Bu Hafta ( 28 Aralık 2012 ) Vizyona girecek filmler

Sinemalarda Bu Hafta ( 28 Aralık 2012 ) Vizyona girecek filmler

Kıyametin kopmaması ile ilgili espiri yapsam mı bilemedim ama biz yine sinemalarda bu hafta ki bölümümüze devam edelim. 28 aralık günü vizyona girecek filmleri ele alıyoruz bugün. Defalarca güncellemiş olduğumuz sinemalarda bu hafta ki bölümümüzde yine birbirinden farklı filmler vizyona giriyor. Bu hafta sizlere 28 aralık 2012 günü vizyona girecek filmleri tanıtacağız. İşte sinemaya gelecek olan filmler şu şekilde ;

Anna Karenina

 Filmin Fragmanı ;

Pi´nin Yaşamı

Life of Pi

Filmin Özeti ; İzleyiciye çok farklı bir deneyim yaratacak olan LIFE OF PI, bizleri genç bir çocuğun inanılmaz macerasına sürüklüyor – heyecan verici, spiritüel, keyifli, tüyler ürpertici, espirili ve aynı zamanda trajik bir hikaye. Pi Patel’in Hindistan’daki egzotik bir hayvanat bahçesinden Pasifik’e uzanan yolculuğunda yaşadığı gemi kazası sonucu bir sandalda bir sırtlan, kırık bacaklı bir zebra, bir orangutan ve üç yüz kiloluk bir Bengal kaplanı ile hayatta kalan tek insan olarak yaşadığı akıl almaz hikayesini sunuyor. Pi, uçsuz bucaksız okyanusta bir sandalda başbaşa kalan bu enteresan dörtlünün arasında hayatta kalma savaşı verirken, zekası sonucu besin zincirine kurban gitmemeyi başarır ve sonunda Kaplan Richar Parker ile başbaşa kalır. Pi hayatta kalmak için bu devasa kaplana büyük bir anlayışla yanaşmak zorundadır ve inanılmaz masalları böylece devam eder.

Filmin Fragmanı ;

Medyum

Red Lights

Filmin Özeti ; Film emekli doktor Margaret Matheson (Sigourney Weaver ) ve onun genç asistanı Tom Buckley (Cillian Murphy)’in psişik olayların kandırmaca üzerine kurulu olduklarını kanıtlama çalışmalarına odaklanıyor. Efsanevi medyum Simon Silver (Robert De Niro ) kaybolduktan 30 sene sonra geri dönmüş ve bilim dünyasının en büyük araştırma konusu olmuştur. Açıklanamaz her yeni gizli olayın ardından popülaritesi daha da artan Silver artık Tom için bir takıntı haline gelmiştir.

Filmin Fragmanı ;

Kıyamet Günü

The Impossible

Filmin Özeti ; Gerçek bir hikayeden esinlenilen filmde; 2004 deki büyük Tsunami felaketinin ortasından kalan bir ailenin korku içerisinde yaşama tutunma mücadelesi anlatılıyor..

Filmin Fragmanı ;

Aşk

Amour (Love)

 Filmin Özeti ; 80’lerinde emekli ve eğitimli iki müzik öğretmeni olan Georges ve Anne’ın ,kendileri gibi müsizyen olan fakat uzakta yaşayan bir kızları vardır. Bir gün Anne bir kriz geçirir ve felç olur. Çift kadının felç geçirmesinin ardından bu durumla başa çıkmaya çalışmaktadır. Şimdi onca yıla yayılmış olan evlilikleri yeniden bağlılık testinden geçmektedir. Usta yönetmen Michael Haneke’nin son filmi olan yapım 2012 Cannes Film Festivali’nden büyük ödülle dönmüştü
Filmin Fragmanı ;

Dönüşüm

HTR2B – Kobay

Filmin Fragmanı ;

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting