• Ana Safya
  • Sinema
  • Sinemalarda Bu Hafta ( 28 Eylül 2012 ) Vizyona girecek filmler

Sinemalarda Bu Hafta ( 28 Eylül 2012 ) Vizyona girecek filmler

Nerede kalmıştık? Yine sinemalarda bu hafta ki bölümümüze devam ediyoruz. Sinema sevenlerin her hafta büyük merakla beklediği bölüm olan sinemalarda bu hafta yine dolu dizgin filmleri ele alıyor. 28 eylül 2012 cuma günü vizyona girecek filmleri ele aldığımız bölümümüzde yine birbirinden harika filmler haberimize konuk oluyor. İşte vizyona girecek filmler ve sinemalarda bu hafta ;

Rec 3: Diriliş

 [REC] Génesis

Filmin Özeti ; Filmin yapım aşaması bilgileri şöyle; – Alternatif konu: Olaylar başlangıç noktasından oldukça uzağa taşınmaktadır ve kısmen gündüz yaşanan aksiyon filme tamamen yeni ancak bir o kadar da rahatsız edici bir gerçeklik kazandırmaktadır. Enfeksiyon binayı terk etmiştir. İlk iki filmin konusunu bir arada tutarak hikayenin üçüncü bölümüne akıllıca bir giriş yapılmış ve bu bölüm ayrıca ilk iki filmde gizlenen bilgiyi deşifre etmeye yarıyor ve son bir bölüm için açık kapı bırakıyor.- Aktris Leticia Dolera ironik bir şekilde Spanish Movie isimli filmde [Rec] ile ilgili bir parodi sahnesinde de rol aldı.- Filmdeki virüsün “binadan dışarı çıktığı” bildiriliyor ve “şimdi olayların başlangıç noktasından çok uzakta ve kısmen gündüz geçeceği” belirtiliyor.- Yönetmen Paco Plaza’ya senaryonun yazımında Luis Berdejo yardım ediyor ve kendisi daha önce orijinal [Rec]’in de yazımına yardım etmiştir ve ilk yönetmenlik çıkışını The New Daughter filmi ile yapmıştır.- Söylenenlere göre bu hikayede virüsün kaynağı araştırılıyor.- Bu film, ilk filmde yaşanan olaylardan saatler öncesinde geçen bir başlangıç (prequel) filmi.- Bu filmde de geleneksel bir çekim olacak ve seride görmeye alıştığımız POV tarzı devam edecek.- Filmin yazar/yönetmen ikilisi Paco Plaza ve Jaume Balagueró bu filmi ve dördüncü filmi tek başlarına yönetecekler. Plaza yönetmenlik için bu filmi almış; Balagueró ise [Rec] Apocalypse’i yönetecek.- İkinci film hala ABD’ye gelecek ama geldiğinde Sony Pictures Home Entertainment bunu DVD’de yayınlayacak (ilk filmde de böyle yapmışlardı).- Popüler [Rec] serisinin üçüncü filmi.

Filmin Fragmanı ;

Çanakkale Çocukları

Filmin Özeti ; Çanakkale Çocukları bir annenin çocuklarını savaştan alma çabasını anlatıyor. Bir anne rüyasında iki oğlunun Çanakkale savaşında birbirini öldürdüğünü görür. Üstelik biri İngiliz diğeri Osmanlı siperindedir. Bunu kocası Kasım bey’le paylaştığında kocası onun delirdiğini düşünür. Ancak evlatlarının tehlikede olduğunu hisseden annenin durmaya niyeti yoktur… Bir annenin yüreğindeki sesin peşine takılarak çıktığı bu yolculuk Çanakkale Savaşının kanlı meydanlarına kadar onu sürükleyecektir… İki ayrı cephe de iki düşman kardeş… Bir anne onları kurtarabilir mi?

Filmin Fragmanı ;

Yargıç Dredd

 Dredd [3D]

Filmin Özeti ; Dünyanın Atom Çağı’na girdiği gelecekte insanlar megapollerde yaşamaya başlamıştır ve suça karşı acıması olmayan polis güçleri suçlu potansiyali gördüğü her insanı acımasızca cezalandırmaktadır.

Filmin Fragmanı ;

Roma´ya Sevgilerle

 To Rome with Love

Filmin Fragmanı ;

N´apcaz Şimdi

Filmin Özeti ; Film, büyük bir aşkla evlenen Nalan (Özge Özberk) ve Toygar’ın (Ufuk Özkan) kabusa dönen evliliğini ve Toygar’ın metresi Alev’le (Ebru Kocaağa) beraber olabilmek için kendince bulduğu çözümün başına açtığı dertleri anlatıyor.

Filmin Fragmanı ;

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting