• Ana Safya
  • Sinema
  • Sinemalarda Bu Hafta ( 7 Aralık 2012 ) Vizyona girecek filmler

Sinemalarda Bu Hafta ( 7 Aralık 2012 ) Vizyona girecek filmler

Sinemalarda bu hafta ki bölümümüzde yine sizlerle olmaktan mutluluk duyuyoruz. Her hafta olduğu gibi yine sinemalarda bu hafta ki bölümümüzde vizyona girecek filmleri ele alacağız ve tartışacağız. Aralık sinemaları ile karşınızdayız. Aralık ayında vizyonda bu hafta ve sinemalarda hangi filmler var bunları da siz değerli dostlar ile birlikte paylaşacağız. İşte sinemalarda bu hafta ve 7 Aralık 2012 günü vizyona girecek filmler.

Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede

Çakallarla Dans: Hastasıyız Dede

Filmin Özeti ; Kayinço Gökhan (Şevket Çoruh), Del Piero Hikmet (Murat Akkoyunlu), Muhasebeci Servet (İlker Ayrık) ve Köfte Necmi (Timur Acar)… Çakallık yaptıkları için hapse giren kahramanlarımız içerde zor günler geçirmektedir. Mahalleden, sevdiklerinden ve futboldan uzak kaldıkları için mutsuzdurlar. Günün birinde suçlular üzerinde yapılacak tıbbi bir deney için kobay arandığını öğrenirler. İşin ucunda şartlı tahliye olduğunu öğrenen kahramanlarımız bu deneyde gönüllü kobay olmayı kabul ederler. Suç önleyici ilaçları kullanmaya başlayan ekip, dışarı çıktıklarında çakallık yapmayacaklarına dair birbirlerine söz verirler. Ama unuttukları bir sey vardır: Mesele çakal olmak değildir, asıl mesele çakallarla dans edebilmektir.

Filmin Fragmanı ;

Çalıntı Hayat

The Words

Filmin Fragmanı ;

Uçuş

Flight

Filmin Özeti ; Oscar ödüllü Denzel Washington, uçuş esnasında gerçekleşen bir felaketin ardından zorunlu iniş yaparak yolcuların neredeyse tamamının hayatını kurtaran deneyimli pilot Whip Whitaker’ı canlandırıyor. Kazanın ardından Whip, kahraman ilan edilse de kazaya dair daha fazla şey öğrenildikçe bunun kimin hatası olduğuna ve o uçakta neler yaşandığına dair cevapsız sorular belirmeye başlıyor.

Filmin Fragmanı ;

Ben ve Sen

Io e Te (Me and You)

Filmin Fragmanı ;

Açlığa Doymak

 Filmin Özeti ; Film, birbirlerinden farklı dünyalarda yaşayan üç insanın sıradan hayatlarının, ölümü dileyecek kadar büyük bir azaba dönüşmesini anlatıyor. “Açlığa Doymak”, “Ruhsal bir azap bedensel bir acıyla yenilebilir mi? İnsan en temel ihtiyacı olan yeme içme arzusunu bir amaç uğruna kesebilir mi” sorusuna cevap arıyor.
Filmin Fragmanı ;

1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting