• Ana Safya
  • Sinema
  • Sinemalarda Bu Hafta ( 7 Eylül 2012 ) Vizyona girecek filmler

Sinemalarda Bu Hafta ( 7 Eylül 2012 ) Vizyona girecek filmler

Her hafta güncellemiş olduğumuz sinemalarda bu hafta ki bölümüne geçen hafta işlerim sebebi ile ara vermiştik. Bu yüzden de sizlere geçen hafta vizyonda ki filmleri yayınlayamadık. Neyse efendim, şimdi sizlere 7 eylül ‘de vizyona girecek filmleri ele alacağız. Sinemalarda bu hafta birbirinden farklı filmle geliyor. 7 eylül 2012 vizyona girecek filmler ve sinemalarda bu hafta vizyonda ki filmleri haberimizin devamından öğrenebilirsiniz ;

Cesur

 Brave

Filmin Özeti ; Çok yetenekli bir okçu olan Merida, Kral Fergus (Billy Connolly’nin sesiyle) ve Kraliçe Elinor’un (Emma Thompson’ın sesiyle) aceleci kızlarıdır. Kendi hayat yolunu kendi çizmeye kararlı olan Merinda, ülkenin şamatacı lordlarına ait olan asırlık bir geleneğe karşı çıkar: Heybetli Lord MacGuffin (Kevin McKidd’in sesiyle), huysuz Lord Macintosh (Craig Ferguson’un sesiyle) ve aksi Lord Dingwall (Robbie Coltrane’in sesiyle). Merida’nın hareketleri farkında olmadan krallık içerisinde kaos ve öfke yaratır. Garip Bilge Kadın’a (Julie Walters’ın sesiyle) başvurduğunda ise uğursuz bir dilek onu beklemektedir. Merinda peşindeki tehlikeli güçleri keşfederken çok geç olmadan o korkunç laneti bozmaya çalışır ve gerçek cesaretin ne olduğunu anlar.Cesur’ (Brave) unutulmaz karakterleri ve her yaştan izleyicinin keyif aldığı Pixar imzasıyla bir cesur yüreğin macerasını anlatıyor

Filmin Fragmanı ;

Sır

 The Tall Man

Filmin Fragmanı ;

The Pact

Filmin Fragmanı ;

Şimdi Gel De Gör Beni

 Lola Versus

Filmin Özeti  ; Lola, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi tarafından düğünlerinden sadece üç hafta önce terk edilen 29 yaşında bir kadındır. Yakın arkadaşları Henry ve Alice’in yardımıyla, Lola 30’larına yaklaşan bekar bir kadın olarak dünyadaki yerini bulmaya çalışırken, bir dizi maceraya atılır.

Filmin Fragmanı ;

Bahse Var Mısın?

 Lay The Favorite

Filmin Özeti ; “Bahse Var Mısın?  – Lay The Favorite”, Bruce Willis, Rebecca Hall, Catherie Zeta-Jones ve Joshua  Jackson’ın başrolleri paylaştıkları eğlenceli bir komedi. Dink (Bruce Willis), dünyanın kumar başkenti  Las Vegas’ın en başarılı kumarbazlarından biridir. İflah olmaz bir hayalperest olan Şans Meleği Beth  (Rebecca Hall), rüyalarının peşinden Vegas’a gelir ve Dink için çalışmaya başlar. Ancak Dink ile Beth’in  yakınlaşmasından şüphelenen Dink’in karısı Tulip (Catherine Zeta-Jones) geç kalmadan araya girer.  Dink’ten ayrılan Beth, New York’ta yasal olmayan işler yürüten Rosie’nin ekibine katılır. Kumarın  karanlık yüzü nedeniyle masum erkek arkadaşı (Joshua Jackson) hapse girme tehlikesiyle karşı karşıya  kalınca Beth, Dink’le yeniden güçleri birleştirip, Tulip’le yüzleşmek ve riskleri göze almak zorunda  kalır. Beth, arapsaçına dönen işleri yoluna koymayı başarabilecek midir?

Filmin Fragmanı ;

Elena

 Елена

Filmin Özeti ; Dönüş ve Sürgün filmleriyle İstanbul Film Festivali takipçilerinin yakından tanıdığı Rus yönetmen Andrey Zvyagintsev’in son filmi Elena, Cannes Film Festivali’nin Belirli Bir Bakış bölümünün kapanış filmi olarak gösterildi. Belirli Bir Bakış Jüri Ödülü’nü de kazanan film, başroldeki karakter Elena’nın oğlunun geleceği uğruna verdiği zor kararla hüzünlü bir dönüşüme uğrayan hayatını beyazperdeye taşırken, günümüz Rusya’sında ahlak ve fedakârlık kavramlarını sorguluyor.

Filmin Fragmanı ;

Geriye Kalan

Filmin Özeti ; 7 yıldır evli olan Sevda’nın güzel ve düzenli dünyası kocası Cezmi’nin kendisini aynı hastanede çalışan Zühal’le aldattığını fark etmesiyle sarsılır. Cezmi’yle olan evliliği Sevda’nın hayattaki en büyük başarısıdır. Cezmi onun koruyucusu, güvencesi, sosyal ve duygusal sığınağıdır. Yalnız kalmaktan, küçük kızını babasız büyütmekten, evini ve gelecek hayallerini kaybetmekten korkar. “Öteki kadın” Zuhal ise birkaç yıl önce kocasından ayrılmış, 10 yaşında hasta bir oğlan çocuğuyla yalnız kalmıştır. Bütün yalnız kadınlar gibi yetersiz bir zaman ve enerjiyi çok fazla şey arasında paylaştırmaya, ayakta durmaya çalışır. Cezmi, Zühal’in endişeli ve yorgun hayatına beklenmedik bir heyecan, özlediği bir cinsellik ve erkeklerin sağlayabildiği türden bir güvenlik duygusu getirir. Sevda annesinin de öğü düyle, Cezmi’ye hiçbir şey sezdirmeden evindeki saat gibi düzeni sürdürmeye devam ederken, aynı ev kadını titizliğiyle Zühal’in peşine takılır. Evine bile girmeyi başararak onun günlük alışkanlıklarını, düzenini, saatlerini öğrenir. Her geçen gün Cezmi’nin kendisini bu ilişkiye biraz daha kaptırışını izler. Zuhal’in eski kocası Mustafa’nın, karısını yeniden kazanmak için geri dönüşüyle üçlü arasındaki nazik denge tamamen alt üst olacak ve şiddet yüklü bir sona sürükleneceklerdir.

Filmin Fragmanı ;

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting