Yeni Filmler Sizleri Bekliyor!

Açlık Oyunları 2 Full İzle filminin yönetmeni Açlık Oyunları 1 den farklı olan film 1.sine göre çok daha iyi olduğunu düşünüyorum.Yönetmenliğini Francis Lawrence üstleniyor.Filmin orjinal ismi ise The Hunger Games: Catching Fire izle.Açlık Oyunları 2‘de oyunlar devam ediyor. 74. cüsü düzenlenecek olan açlık oyunları için hazırlıklar başlamıştır.İyi Seyirler.

Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak İzle

Thor 2 full İzle Filminin yönetmenliğini Alan Taylor  üstleniyor.Serinin 2 ci filminde thor dünyaya geri dönüyor.Serinin ikinci filmi olan thor 2 karanlık dünya izle filmi 1’de olduğu gibi büyük rekor kırması bekleniyor.İlk Filmde Yüce thor’u dünyaya yolluyan babası insanlar arasında yaşamaya zorluyor. Kendi dünyasının kötü adamı en karanlık güçlerini Dünya’yı istilâ etmek için yollayınca Thor gerçek bir kahraman gibi gerekeni yapıyor.
Thor: Karanlık Dünya İzle

Updatefilm.Net adresinde Vay Başıma Gelenler hd izle filmini size nette ilk sunan adres olmuştur.Vay başıma gelenler filmi komedi türünde imdb’si ise 6.8 olarak belirlenmiştir. Yönetmenliğini Semra Dündar üstleniyor.Semra Dündar diğer filmleri ise Düşman Kardeşler,IV. Osman,Baba Ocağı gibi filmleri yönetmiştir.Vay başıma gelenler full izle‘mek için adresi ziyaret edebilirsiniz.

Vay Başıma Gelenler Full İzle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.