Son Dönemlerin Fenomen Dizisi; Vikings

Posted on

Amerikan televizyonlarında son dönemlerde ortaya çıkan sıradışı ve kaliteli yapımlar, dünya genelinde büyük bir ilgi ile takip ediliyor.  Özellikle çok eski dönemlerin senaryolarda daha sık yer alması ile birlikte Spartacus, Game of Thrones gibi dünya genelinde fenomen haline gelen diziler yapılmaya başlandı.

Dünya genelinde büyük izleyici kitlesine sahip olan bu geniş ve büyük kapsamlı yatırımlara bir yenisi daha yeni dahil olmasına karşın, tüm dünya genelinde büyük bir ilgi gördü ve çok yüksek izlenme oranlarına erişti. Türkiye’de de yayınlanmakta olan Vikings dizisi, ilgi çekici senaryosu ve kaliteli çekim sahneleri ile Türkiye’de de büyük bir ilgi görmüş ve beğeni topladı.

Ragnar Lodbrok isimli savaşçı bir Viking tarafından verilen çetin mücadele ve batıda merak edilenlere karşı çıkılan çetin ve zorlu yolda, karşılarına çıkan her tür engeli aşmak konusunda çok da başarılı sonuçlara ulaşıyor. Özellikle tüm dünya genelinde büyük ilgi gören ve çok beğenilen en yeni dizilerden bir tanesi olmasına karşı en çok izlenen diziler arasındaki yerini aldı.

vikings

Yaratıcılığını Michael Hirst’ in yapmakta olduğu Vikings dizisinin oyuncu kadrosunda ise Travis Fimmel, Katheryn Winnick, Clive Standen gibi isimler yer alıyor. Güçlü ve genç oyuncu kadrosu üzerine var olan dinamik, macera dolu senaryosu ile de izleyicinin çok daha farklı bir deneyim yaşayabilmesine yardımcı oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir