Sony Ericsson Xperia S – Kir tutmayan kapak ve Hızlı şarj özelliği ile geliyor

Posted on

Sony , CES 2012 fuarında Xperia S akıllı cep telefonunu duyurmuştu. Yakın bir zamanda çıkması planlanan Sony Ericsson Xperia S akıllı cep telefonu çıkmaya hazırlanırken, yeni bilgiler de gelmiyor değil. Sony, Xperia S ‘ de yeni düzenlemeler ve görsel efektin yanı sıra kapak kısmına ve en çok problem yaratan şarj konusuna yönelmiş durumda. İşte detaylar ;

Buna göre Sony Ericsson Xperia S akıllı cep telefonuna kir tutmayan kapak ve hızlı şarj özelliği geliyor. Gelen bilgilere bakılırsa, 10 dakika hızlı şarj ile 1 saat konuşmak mümkün olacak, Sony Ericsson Xperia S cep telefonunda. Sony, hızlı şarj özelliğine daha da önem vermesi smartphone için yeni bir  girişim olduğunu söyleyebiliriz. Android telefonların genel problemi olan şarj, Sony ‘ nin hızlı şarj özelliğini getirmesi ile bir nebze de olsa rahatlatacak gibi.

Sony Ericsson Xperia S cep telefonunun özelliklerine baktığımız zaman ;

Sony Xperia S 1280 x 720 piksel çözünürlüğe sahip 4.3 inç HD ekran özelliği, çift çekirdekli 1.5GHz işlemci tarafından sağlanan ve 32GB dahili depolama ile birlikte geliyor. 12 megapiksel kamera da bulunan Sony’nin, Exmor R sensör ile 1080p full HD video kaydı yapabileceksiniz.

Xperia S aynı zamanda 720p video çekme yeteneğine sahip. NFC, DLNA, HDMI ve Sony Bravia Sync özelliği ve ön kameranın 1.3 megapiksel olacağı bilgiler dahilinde. Android 2.3 Gingerbread ile gelecek olan Sony Ericsson Xperia S, Android 4.0 Ice Cream Sandwich ‘ in güncellemesinden faydalanabilecek.

3 thoughts on “Sony Ericsson Xperia S – Kir tutmayan kapak ve Hızlı şarj özelliği ile geliyor

  1. bu telefon piyasaya çıkarsa 2000 tl den aşaqa olamaz zaten olursa satıpta kalite düşürmesinler hibe etsinler daha iyi iphone e bile 10 basarken o telefondan daha mı ucuz satacak ben tiryakisiyim doğdum doğalı sony ericsson kulanıorum ama şimdi ise sony daha iyi olacağına inanıorum ve sizin dediğiniz fiyat biraz saçma geldi bana işin açıkcası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir