Altın Örümcek Web Ödülleri

Her yıl düzenlenen Altın Örümcek Web Ödülleri bu senede büyük yankı uyandıracak gibi. Bu yıl 10. düzenlenecek olan Altın Örümcek Web Ödüllerinde Facebook üzerinden oylama yapılabilecek. Altın Örümcek Web Ödülleri bu yıl Facebook üzerinden halk oylamasına sunularak seçilecek. Artık Facebook ‘ un ne kadar önemli bir yer kapladığını da bu sayede öğrenebiliyoruz. Altın Örümcek Web Ödüllerinde Jürinin oylarıyla belirlenen en iyi 5 site , çeşitli kategorilerde halk oylamasına sunuluyor. Yanlız bir detayı paylaşmak istiyorum. Altın Örümcek Web Ödüllerinde dediğimiz gibi Facebook üzerinden yapacağımız için ara ara Facebook ‘ dan kaynaklı problemler oluşabiliyor. Sayfayı yenileyerek bu sorunu çözebilirsiniz. Bu sayede oylamalar sadece Facebook üzerinden olacak. Altın Örümcek Web Ödüllerinde benim oyum tabi ki de Tamindir adresine oldu. Tamindir ; son yaptıkları dizayn ve kaliteli editörlerin sundukları yararlı bilgiler programlar, bana Altın Örümcek adayları arasından ilk onu seçmeme sebep oldu diyebilirim.

Neden seçtiğime gelecek olursak editörler tarafından hazırlanan özel sayfalar ve özel bölümler ile internet kullanıcılarına ve bana yararlı bilgiler sunmaları göz ardı edilemez. Akıllı cep telefonlarının son zamanlarda artışı teknoloji hayranlarını merak içinde uyandırmıştı ki nasıl kullanılacak ve çözümlerini nasıl bulacağız soruları da epeyce gelmekteydi. Tamindirin kaliteli editörleri tarafından hazırlanan Mobil Uygulamalar bölümünde mobil dünyasından haberler ve makaleler bu sorunu çözmüş durumda. Windows Live Messenger ‘ ın gelişimi ve daha bir çok konuda da bizlere yardımcı olan Tamindire buradan teşekkürlerimi sunuyorum.

Konumuzun özüne vurgu yapalım birazda. Yukarıda bahsetmiştik Facebook üzerinden oylama da ara ara problemler oluştuğunu. Peki biz nasıl oy atabiliriz. Tamindir bu konuda size yardımcı olacaktır. Bu adresten Altın Örümcek Web Ödüllerinde nasıl oy kullanabileceğinizi anlayacaksınız. Çekişmenin ve rekabetin yüksek olduğu 2012 Altın Örümcek Web Ödülleri bu yılda nefesleri kesecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting