Tamindir ‘ den Facebook için özel sayfa

İnternet sektörünün hızlı şekilde ilerlemesi büyük firmaları da harekete geçirmiş durumda. Özellikle sosyal medyanın etkisi tartışılmaz bir gerçek. Firmalar reklamını yapmak ve daha çok adını duyurmak için Facebook aracılığıyla geniş alana yaymakta öncü bir sosyal ağ olduğunu söylesek, herkesin hem fikir olacağına eminim .

Facebook ‘ da günümüzde en çok kullanılan sosyal ağ olma özelliğini taşımakta artık. Son zamanlarda Facebook ‘ un çıkardığı yenilikleri, oyunları ve uygulamaları takip etmek epey zor oldu. Bu nedendir ki, artık insanlar Facebook ‘ un çıkardığı yeniliklerden haberdar olmak istemektedirler. Tamindir.com ‘ un yaptığı bir yenilikten bahsetmek istiyorum sizlere. Artık Facebook HaberleriPopüler Facebook Uygulamalarından haberdar olmak istemez miydiniz ? Site site dolaşmak yerine Tamindir ‘ in sunduğu bu hizmete dahil olmak için http://www.tamindir.com/facebook  adresine yönlendirelim sizleri.

Özellikle akıllı telefonların gelmesi ile en çok aranılan Facebook Uygulamaları başında Facebook Messenger gelmekte. iPhone, android gibi Facebook Mobil Uygulamaları kategorisi Tamindir Facebook sayfasında yerini almış durumda. Facebook Messenger ‘ ın nasıl kullanıldığına dair bilgiler edinmekte Tamindir Facebook sayfasında yer almakta. Facebook Programları ile kendi profilinizi muhteşem hale getirebilmekte mümkün olacak.

Tamindir editörleri, oyun severleri de düşünmüş. Facebook oyunları kategorisinde yer alan En Güzel Facebook Oyunları ile vaktinizi keyifle hale getirebileceksiniz. Facebook Resim Galerisinde yer alan Facebook Zaman Tüneli yeniliğinden haberdar olmak çok zevkli olacak. Facebook Resim Galerisinde ki bilgilendirici görsel şölen niteliğinde ki anlatımlar ile Facebook kullanmak daha da kolaylaşacak.

Facebook Video Anlatım konusunda uzman kadrosu ile Facebook ‘ daki yenilikleri video anlatımı ile sunacak. Facebook Haberlerinden ve Facebook Uygulamalarından haberdar olmak için biran önce Tamindir.com/Facebook adresi bir tık yakınınızda.


Windows için Skype – Facebook Entegrasyonu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting