Sosyalmedya.Co Webrazzi Tarafından Alındı

Posted on

İnternet sektörü ne kadar geniş değil mi dostlar. Bir fikrin sizlere milyar dolarlar kazandıracağı hatta bir yazının pazarlaması bile sizleri zengin edeceği bir ortam. Tabi her şey para değil ama insanlar hayatlarını sürdürebilmesi için mutlaka para kazanmalı. Haberimiz internet sektöründe ki uzmanlaşmış kadroları ile dikkat çeken Webrazzi ve Sosyalmedya.co arasında ki anlaşma. 

Tekelcilik çok zor iş gerçekten. Haberi duyunca bende çok şaşırdım. Sosyal medya denilince akla ilk gelenlerden Sosyalmedya.co tümünü Webrazzi’ye devretmiş durumda. Sektörde dediğimiz gibi iki kişi vardı zaten Webrazzi’nin satın alması ile beraber tekelcilik oluştu diyebiliriz.

webrazzi-sosyalmedya.co

Webrazzi gibi bir oluşumun yine aynı oluşum içerisinde olan bir siteyi alması herkesi şaşırttı doğrusu. Sosyalmedya.co kendisini sektörün öncüsü olarak tanımlıyordu ancak bu satışı ile beraber olumsuz yorumları da görmüş olduk. Sosyal medya’da oldukça büyük tepki çeken bu satın alma işlemi ne kadar doğru bilinmez ama konunun tek özeti olarak paranın gücü diyebiliriz.

Her iki taraf içinde hayırlı olmasını temenni ederek Webrazzi’nin bu başarısını da kutlamak gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir