Beşiktaş – Fenerbahçe Maçı 03 Mart 2013

Sporla ilgili hiçbir yazı yazmamıştım şuana kadar. Ya da yazdım ben hatırlamıyorum. Neyse işte moraller zaten sıfır Beşiktaşım yüzünden. Kızıyorum ama yine de her hafta olduğu gibi Beşiktaşımın maçlarını çileden çıkarcasına izliyoruz. Kanser sebebi olsa da… Son haftalar Fenerbahçe, puan kayıplarına devam ediyor. 

Geçen sene yazılan bir yazı 🙂

İlk haber geliyor Samsunspor – Fenerbahçe maçından hemen sonra, Beşiktaş – Mersin İY maçı başlamadan önce. Manuel Fernandes ‘in cezası 2 maça çıkartılıyor! veya çıkıyor. Art niyet aramak yerine sorgulatmak lazım aslında Fernandes e sorumsuzca hareketleri ama kendi takımımız ya kendi tuttuğumuz takımın oyuncusu ya. Dakikalar geçiyor Mersin önde. Q7 giriyor. Girse de ne fayda. Adam futbol oynamıyor artık. Bizim dişi kartallar yırtınıyor bu maçı alın diye. Nafile. Derken Querasma kırmızı kart görüyor. Fenerbahçe derbisinde yok. Eee Manuel Fernandes ‘ de yok. Hilbert ‘ de yok. İsmail ‘ de yok. Ayvayı hafiften yemişe benziyoruz sanırım.

3 Mart 2013 günü Beşiktaş – Fenerbahçe derbisi var bildiğiniz gibi. Beşiktaşım bu hafta ne yapacak merak ediyorum doğrusu. Sakatlıkların iyileşmemesi gibi sorunlar var ortada. Ne kaldı. İnönü Stadında oynanacak maçta Beşiktaş – Fenerbahçe maçı nasıl sonuçlanacak bakacağız hep birlikte.

2 yorum

  1. Turkuz dedi ki:

    Bir Gs taraftarı olarak sonuna kadar Bjk’yi destekliyorum 🙂

  2. Turkuz dedi ki:

    fb haketmeden bir maç daha aldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting