Değerinizi Elbet Bir Gün Anlayacaklar

Değer verdiklerin diye başlayacağım her zaman ki gibi ama çok saçma bir cümle. Hayat hep kötü, insanlarda kötünün önde gideni hatta filama sallayanı. Bu dünyadan gidince anlıyorlar senin değerini. Ve ya uzaklaşınca. Siz kimseye değer vermeyin. Değer verdiklerinizi bile gözden geçirin. Sizleri arkanızdan vurma ihtimali çok yüksek hiç anlamazsınız…

Size bu gece Cranberries‘den efsane bir parça paylaşacağım. Kimsenin bilmediği enfes parçalardan. Bu şarkıyı dinleyince benden bir hatıra olduğunu söylersiniz 🙂 Çok güzel bir parça hemde..

Ulan şu dünyada hayata dair paylaşacak öyle şeyler var ki, insan içinde tutunca ve tutmak istediği zaman hiç paylaşamıyor. Saçmalık.. Saçmalık… Saçmalık…. İşte öyle bir şey. Saçmalık olsa da en ufak bir şey bile size çok ağır geliyor kaldıramıyorsunuz.

Bu dünyada ailenizden başka kimseye önem vermeyin. Çünkü… Çünküüü. Öyle işte. Çünküsü var. Ama açıklayamıyorsun. Kelimeler tıkanıyor. Tıkanıyor da tıkanıyor. Gitmiyor daha fazla klavyeye eliniz.

Zaten neden geldik ki bu saçmalık olan dünyaya. Dert çekmeye…

Cranberries dinleyin. Bu Dolores sizleri bulutların üstünde bir yerlere götürüyor… Öyle böyle değil. Benim zor dönemlerin en büyük yardımcısıdır kendileri. Onları ilk gördüğüm yerde sımsıkı sarılıp ağlayasım geliyor. Bir de tabi Coldplay. Onlarda candır. Efsanedir.

Söyleyemediklerimin bir parçası olanlar. Sizler hep içimdesiniz. Öyle değil lan… Bildiğin kalbimin bir başka köşesindesiniz. :))) İyi geceler…

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.