Dolore ‘ s iyi ki varsın

En yakın dostların seni en kötü gününde yalnız bırakmıyorsa onlar gerçekten de seni seviyor demektir. Her ne kadar kızsan da ona tekrar ne yapıyorsun diye mesaj atabiliyorsan, ona ne kadar kızgınlığını ifade edemiyorsan da çok sevdiğini söylesen de geri dönebiliyorsa işte onlardır gerçek dostlardır. Ben bu hafta iki yakın arkadaşımı bu yüzden kaybetsem de yinede onları seviyorum. Seviyorum çünkü onlar benim için özeldi! Ama onların geri dönüşü olmasa da iyi veya kötü, döneceklerini biliyorum. Dönmeseler ne olacak mı ? Olacak bir şey yok. Benim sevgim sonsuz olacak, onların sevgisinin yalan olduğu çıkacak ortaya. Bu akşam çok dertli ve içerliyim dostlar. Onlar bu blogu takip etmezler, etmesinler, belki görürler. Hee görmesinler umrum da değil diyeceğim ama umrumda. Yakın diyorum çünkü onlar özeller benim için. Ya da öyle bir şey.

En yakın dostlarımdan kaybettiğim birini arayacağım telefonum gidiyor arama tuşuna basıyorum sonra kapatıyorum. Gurur mu yapıyorum bilemiyorum ama onların dönmesi gerekiyor. En mutlu günümde beni mutlu etmedikleri geliyor aklıma çıldırıyorum. En yakın dostum bu nasıl hatırlamaz diyorum; ardından aklıma geliyor ona attığım mesaj, bu akşam yanına gelmek istiyorum beraber kutlarız bu özel geceyi diye… O bana dönmüyor sabah oluyor günaydın mesajı atıyor. Sonrası hiç arayıp sormuyorum, ilişkiyi kesiyorum…

Çok dertlendim be dostlarım. Yazıyorum öyle aptalca, belki bu yazdığımı bile kimse okumayacak ama bugün çok sevdiğim ve onunda beni çok sevdiğine inandığım GERÇEK! dostumla telefonda saatlerce gırgır muhabbet yaptık, gerçek dostlarım dediğim kişilerden alamadığım tadı aldım ben ondan…

Gerçek dostlarım sizler iyi ki varsınız. Bu hayat malesef istediğiniz gibi gitmiyor, ummadığınız kişiler sizleri yüz üstü bırakıyor. Siz siz olun dostlarınızı iyi seçin.

Dolores ‘ in dediği gibi ; Söylediklerimi anlayın, Bana sırtınızı dönmeyin, Çünkü hayatımın yarısını yanınızda geçirdim , Bunu inkar edemezsiniz…. İyi ki varsın be Dolores!

2 yorum

  1. aeSahin dedi ki:

    Çok güzel anlatmışsın sağol 🙂

  2. Turkuz dedi ki:

    Off..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting