Günlük kiralık daireler

Bir Ganioğlu Şirketler Grubu iştiraki olan GaniHomes, Avrupa, Amerika ve Doğu Asya’da yaygın olarak kullanılan ancak Türkiye’ye daha yeni giriş yapan Günlük Kiralık Daire sektöründe hizmet vermeyi amaçlıyor. GaniHomes, dünyanın neresinde olursa olsun evini kısa süreli veya sezonluk kiraya vermek isteyen ev sahipleri ve konaklama arayışı içinde olan ziyaretçileri www.ganihomes.com adresinde bir araya getiriyor. Aralık 2011’den beri hizmet veren sitede işlemler, ev sahiplerinin ilan vermeleri, ziyaretçilerin ise verilen ilanlara rezervasyon talebi göndermeleri suretiyle gerçekleşiyor.
Günlük Kiralık evler ; diğer konaklamalarda (Otel, Pansiyon, Tatil Köyü vb.) yaşanabilecek, pahalılık veya doluluk gibi sıkıntılara karşı bir alternatif olarak ortaya çıkmıştır ve şu anda ise ziyaretçiler için bir seçenek değil, ilk seçim tercihi olmayı hedefliyor. Günlük Kiralık Daireler sadece günlük olarak değil, ev sahibinin ve ziyaretçilerin tercihlerine göre haftalık, aylık veya sezonluk kiralanabiliyor. Günlük Kiralık Daireler, tüm dünyaya yayılmış olup, neredeyse her ülke ve şehirde bulunuyor ve gün geçtikçe de çoğalıyor.
GaniHomes, ev sahibi ve ziyaretçilerin iletişimini ve rezervasyonunun gerçekleşmesini sağlayan sosyal bir portal olmakla beraber ev sahibi ve ziyaretçi, işlemlerini güvenli bir ortamda ve kolayca yapıyor. Kullanıcılarına sunmuş olduğu “Güvenli Ödeme Sistemi” hizmetiyle ödemeleri kontrol altına alarak hem ev sahibini hem de ziyaretçiyi dolandırıcılıktan koruyor.

3 yorum

  1. kiralık ev dedi ki:

    Günlük kiralık dairelerde şartları iyi konuşmaya dikkat edin. Sonradan havlu kullandın diye para istemesinler sizden.

  2. cem dedi ki:

    daha önce 1 kez kullandım acaip ilgililer ganihomes u tek geçerim

  3. Eren Genç dedi ki:

    Günlük Kiralık evde başarılılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting