İlluminati Geri Sayımı Hakkında

İlluminati , denilince aklımıza yaptıklarını söyledikleri eylemler geliyor. Peki bu eylemler neydi ? Geçen gün bir video izlemiştim Youtube ‘ dan , üstlendikleri eylemler gerçekten ağzı açık ve hayretler içerisinde kalacağımız kadar var. Önce o videoyu izleyelim daha sonra İllumanati geri sayımı hakkında birşeyler yazalım. 

Şimdi videoyu tekrar izledim de gerçekten çok şaşırtıcı ve çarpıcı şeyler paylaşılmış anlatılmış. Birde illuminati geri sayımı hakkında konuşalım. İlluminati web sitesi olan www.illuminati.org ‘ da ki sayaç yeni bir eylem peşinde oldukları yönünde. Peki İlluminati web sitesinde ki o geri sayım hangi tarihi gösteriyor ? O tarih 7 Aralık 2011 – Saat 15:00′a denk geliyor. Bu tarih , geçen senelerde de aynı günlerde farklı eylemler yapıldığı şeklinde haber sitelerinde görebiliriz.

İlluminati geri sayımını www.illuminati.org adresinden ap açık göremiyoruz fakat CTRL + A yaptığımız zaman sayacı görebiliriz. Aynı zamanda wikipedia ‘ da okuduğum bir yazıda ” Günümüzde ise 10 adet yöneticisi ve 300’e yakın alt kadrosu bulunduğu, bu grubun içinde tanınmış ünlüler, bankacılar ve sanatçıların bulunduğu iddia edilmektedir. ” denmektedir. 7 Aralık günü neler olacak hep birlikte bekleyip göreceğiz bakalım.

1 yorum

  1. Turkuz dedi ki:

    Tırstım :S

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting