Adobe CS2 Ürünleri Tamamen Ücretsiz

Tüm dünya genelinde insanların büyük bir ilgi ile kullanmakta olduğu ve fotoğraflarına kendi özgün yaklaşımlarını yansıtma olanağı buldukları Photoshop artık ücretsiz olarak indirilebilecek. Bu konuda lider olarak gösterilen Adobe firmasının Macromedia firmasını satın almasının ardından piyasaya sürülen ilk sürüm olan CS2 sürümlerini kullanıcılar artık internet üzerinden resmi web sitesinden kolaylıkla ücretsiz olarak indirebilme olanağına sahip olmaktadır.

Adobe firmasının açıklamasına göre kullanıcı dilerse Adobe Creative Suite 2 serisinin tümünü, dilerse de Phtoshop, Illustrator, InDesign gibi pek çok programı teker teker indirebilme olanağına sahip olabilmektedir. Bu noktada Adobe CS2 Photosop programının yaklaşık olarak 340 MB olması ve bu program sayesinde kullanıcıların üst düzeyde resim düzenleme ve iyileştirme işlemlerini yapabiliyor olması büyük önem arz etmektedir.

adobe_cs2_bedava

Adobe firmasının kullanıcılarına sunmuş olduğu bu olanak sayesinde kullanıcılar daha özgür bir şekilde resim düzenleme ve iyileştirmeyi ücretsiz olarak üst seviye kullanım ile gerçekleştirebilmektedir. Adobe firmasının kullanıcılarına ücretsiz olarak sunmuş olduğu bu program resmi sitesi üzerinden indirilerek verilen serial ile profesyonel düzeyde kullanılmaya başlanabilmektedir.

1 yorum

  1. Erhan dedi ki:

    bir üst sürümü olsaymış 10 numara olurmuştu…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting