Akıllı Saatler 2013’ün Son Çeyreğinde Yerini Alacak

Devir teknoloji devri. Önce akıllı telefonlar sonra phapletler sonra sonra sonra… Harbiden de teknoloji hızlı bir şekilde gelişiyor. Saniyede bir yeni icatlar yeni ürünler piyasaya çıkıyor. Önüne geçmek imkansız. Hayatımızı kolaylaştırdığı gibi bir yandan da tembelliğe itiyor aslında bu teknoloji bizleri. Ama teknoloji ile hayatımızın daha da çok kolaylaştığını söylemek mümkün. Bu yıl aslında akıllı saat yılı olacak. Nereden mi biliyorum. İstatistikler bunu söylüyor. Gelin haberimizin devamında detayları görelim.

 Teknoloji dünyası akıllı saatler ile çalkalanıyor. Artık devir teknoloji devri olduğuna göre akıllı saatlerinde bu piyasada söz sahibi olacağını söylemek mümkün. Yakın bir zamanda piyasaya çıkan akıllı saat teknolojileri bu yılın sonuna doğru yayılarak daha da çok ivme kazanacak. Akıllı saat pazarının çok yakında biraz daha hareketlilik kazanıp daha popüler hale geleceğini bizlerde söyleyebiliriz.

Akıllı telefon ve tablet üreticilerinin üzerinde çalıştıkları ve kısa bir süre öncede piyasaya sürdükleri akıllı saat cihazları pazarda önemli ölçüde büyümüş durumda. Öncelikle Apple ve Samsung gibi devlerin bu akıllı saat teknolojilerine önem vermesi diğer firmaları da hareketlendirmiş olacak ki bu pazarda da yine büyük çekişmeler görülecek. Son olarak LG ve Sony`in yeni akıllı saat cihazlarını pazara sunması ile pazarda büyük bir hareketliliğin oluştuğunu görebilmek mümkün.

sony-smartwatch-5-630x394

AMOLED ekran üreticilerinin de özellikle küçük boyutlu AMOLED ekran üretiminde oldukça önemli bir artış yaşadığı belirtilirken, Eylül ayından sonra bu ürünleri ortaya çıkması beklentiler arasında yerini almış durumda.

Umuyoruz ki devrin nimetlerinden iyi faydalanırız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting