Altcoin Piyasaları ve Bitcoin Cash

Bitcoin’in beklenmeyen yükselişi ve fiyatının 19500 dolara çıkması ile birlikte, birçok yatırımcı ve meraklıları altcoinlerde işlem yapmaya başladı. İlgi ve talebin artması ile birlikte her yerde Bitcoin ve altcoinlerle ilgili bilgi ve tahminler konuşulmaya başlandı. 25.12.2017 tarihi itibariyle piyasada 1379 adet altcoin vardır. Bugün sizler için, popüler altcoinlerden biri olan BitcoinCash’i tanıtacağız.

Bitcoin Cash nedir

Birçok kişi orta ve uzun vade de BitcoinCash’in değer açısından Bitcoin’i geçebileceğini söylemektedir. Umulmadık bir zamanda çıkan Bitcoin Cash, şu sıra ikincilik için Ethereum ile kapışmaktadır.

Bitcoin Cash 25 Aralık 2017 tarihi itibariyle 2986 dolardan işlem görmektedir. Bu hızlı ve beklenmedik yükselişin arkasında Güney Kore borsaları olduğu söylenmekle beraber, birçok ülke bunu ret etmektedir.

Şu an itibari ile BitcoinCash’in piyasa değeri 50 milyar doların üzerindedir. Kısa bir zaman önce piyasa değeri açısından ikinci sıraya yükselen Bitcoin Cash, Ethereum’un yükselişi ile birlikte tekrar üçüncü sıradaki yerine geçmiştir.

Uzmanların Bitcoin Cash hakkında açıklamaları

BitMEX’in kurucusu Arthur Hayet, ‘’Bitcoin kullanıcılarının bu tip kripto para birimlerini pek fazla benimsemediğini’’ açıkladı. BitcoinCash’in bu hızlı yükselişinin fazla uzun sürmeyeceğini ve Bitcoin’in fiyatına yaklaşamayacağını söyledi.

Sanal para borsası CryptoCompare kurucularından biri olan Charles Hayter, Bitcoin ve BitcoinCash’in isimlerinin birbirine benzediğini ve yatırımcılar için sıkıntılı olabileceğini söyledi.

Bitcoin alıp hemen kazanmak için Binance borsasından üye olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting