Android 4.3 Hakkında Merak Edilenler

Günümüz dünyasında teknoloji oldukça büyük bir hız ile gelişimini sürdürmeye devam etmektedir. Sürekli olarak gelişmekte olan teknoloji insanlara çok çeşitli alanlarda oldukça geniş olanaklar sunmaktadır. Günümüz dünyasının gelmiş olduğu teknolojik seviyede sadece teknolojik gelişmeler değil onları en iyi şekilde tamamlamakta ve kullanıcılara en iyi şekilde sunulabilmesine olanak sağlamakta olan mobil işletim sistemi yazılımları bulunmaktadır.

Günümüz dünya genelinde en çok kullanılmakta olan mobil işletim sistemi modellerinin başında gelen Android işlemi sistemi, sürekli olarak kendini geliştirmekte ve yeni versiyonları ile kullanıcılara daha geniş ve yeni nesil olanaklar sunmaya devam etmektedir. Bu noktada Android tarafından geçtiğimiz günlerde tüm dünya genelinde teknoloji severler ile paylaşın yeni Android 4.3 mobil işletim sistemi daha önceki Android versiyonlarında olduğu gibi kullanıcılara yeni nesil olanaklar sunmaktadır.

Android tarafından tanıtımı yeni yapılan Android 4.3 mobil işletim versiyonu Nexus 7 model akıllı cep telefonları ve tablet bilgisayarları üzerinden hemen üzerinde bulunmakta olan Android işletim sistemi bu yeni versiyon olan Android 4.3 versiyonuna hemen yükseltilebilmektedir.

android-4.3-jelly-bean

Android 4.3 mobil işletim sistemi üzerinde yer almakta olan bu yeni özellik, en kısa şekilde Android 4.2’deki kullanıcı profili özelliğinin daha geliştirilmiş ve kullanıcılara tabletlerinde ebeveyn denetimleri uygulayabilme olanağına sahip olabildikleri bir hali olarak tanımlanabilmektedir. Kısıtlı profiller sayesinde uygulamaların performansını ve diğer hizmetleri oturum açan kişiye göre ayarlayabilme olanağına sahip olabilmektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting