Android Uygulamaları ve Bilgisayar

Akıllı telefonların yaygınlaşması ile birçok uygulama yazılır oldu. Daha önceden iOS sistemlerin geniş uygulama deposu gibi Google Play Store’da katılmış oldu. Bu sayede akıllı telefonlarımızda günlük hayatta kullanacağımız uygulamalar, oyunlar, çeşitli döküman açma uygulamaları gibi daha sayamadığımız birçok kategoride uygulama geliştirilmektedir. Bu yüzden android programları hayatımızda yer edinmeye başladı. Amacımız sizlere Android ve Bilgisayar dünyasındaki birçok şeyi aktarmak ve haberdar etmek.

Sizlere iyi uygulamaları sunmaya çalışıyoruz. Bu uygumalar içinden örnek verecek olursak hergün toplu taşıma araçlarını kullanıyorsanız bunların güzergahlarını, saatlerini gösteren bir uygulama çok işinize yaracaktır. Bu yüzden bu tarz uygulamaları sizlere sunuyoruz ve ayrıca boş zamanlarınızda canınızın sıkılmaması için çeşitli oyun önerilerinde bulunuyoruz. Bu oyunlar ile daha hızlı ve iyi vakit geçirebilirsiniz. Android uygulamaları sadece bunlar üzerine değil ayrıca bazı şeyleri nasıl yapacağınızda kısa kısa anlatıyoruz. Çünkü her ne kadar telefon olsada işletim sistemlerindeki sorunlar sizin canınızı sıkabilir ve biz elimizden geldiğince sizlere bunların nasıl aşılacağını, nasıl yapılandıracağınızı anlatıyoruz….

Kişisel ve Güncel Blog Sloganı ile yola çıkan ve halen kendini koruyan sitemize gelerek kendinize ait birçok şey bulabilirsiniz. Bunun için durmadan çalışıyoruz ve en iyi şekilde sizlere bildiklerimizi aktarmaya çalışıyoruz. Her ne kadar genel bir blog olsada genelde içerik olarak bilgisayar ve internet üzerine yazılarımız yayınlanmantakdır. Tabiki de bu kategoriler yanında müzik haberleri, yeni albümler, duvar kapıtları, teknoloji haberleri, webmaster araçları gibi daha çok birçok şey sitemizde mevcuttur. Bu uçsuz bucaksız yolda takio edebileceğiniz güncel bloglardan birisidir. Herkese göre az az birşey bulunduruyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.