Any.do: Android’in ünlü uygulaması iOS’a geliyor

Taskos adlı takımın geliştirdiği, Android Market’teki (yeni adıyla Google Play’deki) en popüler yapılacaklar listesi uygulaması olan Any.DO, geçen kasım ayında çıktı ve melek yatırımcılardan 1 milyon $ yatırım aldı. Şimdi ise, iPhone kullanıcıları daha fazla kıskanmasın diye iOS uygulaması çıkarıyorlar.

Kullanımı kolay ve etkileyici arayüzünde gelişmiş yapılacaklar listesi yapılandırması, basit hareketlerle kontrol ve sesi metne aktaran gelişmiş bir teknolojiyi barındırmasıyla tüm dikkatleri üzerinde toplamıştı Any.DO.

Any.DO Android üzerinde yol kat ederken, iOS platformunda harika uygulamalar kol geziyordu. Mesela tamamen hareketlerle kontrol edilen Clear, bunların başında.

Any.DO ise basitlikten yana olan Clear gibi değil, o daha çok diğer servislerle olan etkileşime yoğunlaşmış durumda, biz buna Facebook ve Twitter entegrasyonu diyoruz.

Sadece “araştırma” amacıyla kurulan Taskos şirketinden çıkan Any.DO, Android’de çıktığı ilk ayda yarım milyon indirmeye kavuşmuştu. Şimdi ise bir milyonu buldu.

Basit bir yapılacaklar listesi uygulaması olmasına rağmen, Any.DO’nun bir ton yatırımcısı var. Buna Google’dan Eric Schmidt’in Innovation Endeavors, Blumberg Capital, Genesis Partners, Palantir’s Joe Lonsdale, Felicis Ventures ve Brian Koo dahil. Tabii Facebook’un mobil ürünler başkanı Erick Tseng’i katmazsanız. Yani şirketin geleceği var ki bunca insan yatırım yapmış…

Ayrıca Any.DO, Chrome için de bir eklenti çıkarmış durumda, onu da Chrome Web Store’dan indirebilirsiniz.

iPhone uygulamasını ise doğrudan, App Store üzerinden indirebilmeniz mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting