Asus MemoPad HD 7 Tablet Bilgisayar

Günümüz dünya genelinde yaşanmakta olan yeni nesil akıllı tablet bilgisaayar furyasına dahil olan firmalar arasına katılan Asus firması oldukça hesaplı ve ekonomik olan MemoPad HD 7 modeli ile yeni özellikleri tüm dünya genelinde kullanıcıların beğenisine sunmaktadır. Asus firması tarafından geliştirilen MemoPad HD 7 yeni nesil tablet modeli 7.7 inçlik 1.280*800 kapasitesinde çözünürlüğe sahip IPS ekran teknolojisini kullanmaktadır. Ekran boyutu Google Nexus 7 ve Fonepad ile aynı ekran kapasitesine sahiptir.

Asus tarafından geliştirilen MemoPad HD 7 yeni nesil tablet modeli, 4 çekirdekli MediaTek Cortex-A7 altyapısına ve 1 GB bellek ile hizmet vermektedir. Bu özelliklerden anlaşıldığı üzere, tüm güncel uygulama ve oyunlara yeterli olacak bir güçte kapasiteye sahip olan bir donanımı kullanıcılarına sunmaktadır. 16 GB büyüklüğünde flash belleğini, microSD kart girişine takılabilecek bir hafıza kartı ile rahatlıkla arttırabilme olanağı bulunmaktadır.

asus-memopad-hd7

Asus MemoPad Hd 7 yeni nesil akıllı tablet bilgisayar modeli işletim sistemi olarak ise Android 4.2.1 versiyonunu kullanmaktadır. Asus MemoPad HD 7 video oynatma esnasında tam olarak 9 saat 15 dakika kadar pil sağlarken, internette yapılan gezintiler esnasında ise bu süre 7 saat 30 dakikaya düşmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting