Çift Ekranlı iPad

Apple firması iPhone satışlarında yaşadığı düşüşü İPad satışlarında yukarı taşımayı hedefliyor. İPad tasarımlarını her yeni ürününde değiştiren ve geliştiren Apple firması yeni iPad’i için şimdiden düğmeye bastı. 2017 yılına hem iPhone hem de İPad ile damga vurmayı hedefleyen Apple şirketi yein iPhone’a Multi Touch özelliği ekleyebilir. Yeni çıkacak olan iPad’in ise çift ekranlı olarak kullanıcılar ile buluşacağına dair internette dedikodular dolaşmakta. İddiaya göre Apple şirketi yeni çıkaracak olan iPad’ini çift ekran teknolojisi ile piyasaya sunacak ve yepyeni gelişmiş özellikler ile farklı bir iPad deneyimi sunacak.

Aslında iPad değil yanında sunulacak olan kılıfı ile beraber çift ekranlı olacak olan iPad yeni sene içerisinde iPad’i duyurmaya hazırlanıyor. İddiaya göre yeni iPad ile ekran görevi görecek bir kılıf beraber verilecek ve kişiler bu sayede yeni iPad’leri çift ekran teknolojisi sayesinde rahatlıkla kullanabilecekler. Kılıf ekranının sadece not almak ve çizim yapmak için çıkacağı görüşü mevcut. Fakat diğer bir yandan yeni kılıfın kitap okumak içinde kullanılabilir olabileceğini düşünenler mevcut. Farklı farklı kılıf çeşitlerinin olacağı da yine iddialar arasında. Yeni iPad Apple şirketinin geleneğine bağlı olarak henüz resmi olarak duyurulmadı fakat şimdilik iddia ve dedikodular ile birlikte iPad’in varlığından bahsedebiliriz.

Sizler yeni çıkacak olan çift ekran teknolojisine sahip iPad için ne düşünüyorsunuz? Piyasaya sürülür ise almak ister miydiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting