Eski Fenomen Oyun Artık Akıllı Telefonlarda

Tüm dünya genelinde yaşanmakta olan teknolojik gelişmeler oyunlarında oldukça büyük gelişmeler kaydetmesine neden olmaktadır. Bu noktada özellikle zamanında devrim yaratan ve dönemin insanları tarafından bir fenomen haline dönüşen oyunlar bir bir teknoloji ile bir araya gelerek yeniden oyun severlerle ve hayranları ile buluşmaktadır.

Bir dönemin gençlerini büyüten, adventure türü oyunların belki de en sevilenlerinden biri yeni sürümü ile beraber iOS üzerinde geri döndü. Leisure Suit Larry, esprili bir anlatımla Larry’nin aşk hayatının takip edildiği eski bir oyun olması ile herkes tarafından bilinmektedir. Asıl serisi 1996 yılında sona ermiş olan oyunun daha sonraları 2004 ve 2009’da farklı bir firma tarafından yapılan iki sürümü daha bulunuyor.

Leisure Suit Larry

Fakat aşk hayatına bir süre ara veren Larry, çok yakında tekrar aramıza dönmeye hazırlanmakta. Aslında bu dönüş bir süredir herkes tarafından beklenmekte olan bir şeydi. 2011’de tekrar üretileceği söylenen oyun, 2013 yılında PC platformu için piyasaya sürüldü ancak çağdaşı olan “Duke Nuke’m” gibi Larry de PC ortamında pek başarılı elde edemedi. Peki ya daha küçük ekranlı formatlardaki durumu nasıl? Yaklaşık olarak 30 App Store’un 5 yıldız verdiği oyunun şu anda tek problemi bazı ürünlerde desteklenmemesi ve bu neden ile açılamamakta olmasıdır.

Eğer sizde geçmişi anmak isterseniz oyun şu anda iOS storelarında 4.99$’dan satışa sunulmuş durumda.Ancak oyunun Android sürümü için ise bir süre daha beklemeniz gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting