Firefox İşletim Sistemli Flame Satışta

Özgür yazılımlı bir web tarayıcısı olarak geliştirile Mozilla Firefox, birkaç yıldır üzerinde uğraşmakta olan yeni nesil akıllı cep telefonu modeli ile akıllı cihaz piyasasındaki yerini alıyor. Özellikle son yıllarda oldukça büyük bir rekabetin ortaya çıktığı yeni nesil akıllı cep telefonu piyasasına büyük bir hız ile gireceği beklenen Mozilla, Firefox OS işletim sistemini geliştirmiştir.

Mozilla ‘nin kendi imzası ile satışa sunmakta olduğu yeni nesil akıllı cep telefonu modeli Flame, sahip olduğu teknik ve donanımsal özellikler ile birlikte orta segmente hitap eden bir yeni nesil akıllı cep telefonu olarak öne çıkıyor.

Bu kapsamda Mozilla tarafından 170 dolarlık fiyat etiketi belirlenen ve ön siparişe açılan Flame, şu an için sadece everbuying.com adresinden temin edilebilmektedir. Aynı özgür yazılım ve teknoloji anlayışı içerisinde bulunan Mozilla, yeni nesil akıllı cep telefonu modellerinde de yüksek donanım, kaliteli işletim sistemi ve ekonomik fiyat dengesi üzerinden kullanıcılarına hizmet veriyor. Özellikle Mozilla tarafından geliştirilen ve ön satışa sunulan Flame yeni nesil akıllı cep telefonu modelinin yüksek donanımı da bunu kanıtlar niteliktedir.

flame-firefox

Flame akıllı cep telefonu modelinde Qualcomm ‘un 1.2 GHZ hızında çalışan çift çekirdekli işlemcisi bulunuyor. Bunun dışında da 4.5 inç büyüklüğünde bir ekrana da sahip olan Flame akıllı cep telefonu, 480p çözünürlüğündedir. Wi-Fi ve NFC gibi bağlantı özelliklerini de içeren Flame, 1 GB RAM ve 8 GB ROM gibi özelliklerin de sahiptir. Bunun dışında da elbette en büyük farkı Firefox OS ile getiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting