Foursquare’da Muhteşem Değişiklik!

Sosyal ağlar, dünya genelinde en çok kullanılan ve hayatımızın olmazsa olmazlarından. En önemlileri arasında tabi ki de ilk sırayı Facebook ve Twitter alıyor. Ama bunların yanı sıra farklı tarzda paylaşımlar yapmaya olanak sağlayan sosyal ağlarda azımsanmayacak kadar. Onlardan bir tanesi de Foursquare. En önemli özelliği gittiğiniz her hangi bir mekanda ya da şehirde yorumlar yapabilmek ve yorumlara bakarak o yer hakkında detaylı bilgiler almak. Büyük yenilik ile karşımıza çıkmıştı bir kaç yıl önce. Şu sıralar büyük değişikliğe gitmiş durumdalar.

Gittiğiniz her hangi bir yerde Check-in yaptıktan sonra size çeşitli kampanyaları, o mekan ile ilgili yorumları ve arkadaşlarınızın gittikleri yerleri gösteren bir uygulama olan Foursquare, 2014 yılı itibari ile farklı değişiklikler yapmaya şimdiden başladı. Resmi blogundan sık sık açıklamalar yapan Foursquare yetkilileri bugünde yeni bir açıklama ile karşımıza çıktılar. Yer bildirimi (check-in) yapmaya yarayan özelliğini Swarm adında ki yeni bir uygulamaya taşıdıklarını söyleyen haberde, bölgesel aramalarda arkadaş tavsiyelerinin yanı sıra uzman kişilerin önerileri de önemli hale gelecek ve en iyi yer ve içeriğe ulaşmak daha da kolaylaşacak. Daha hızlı ve daha fonksiyonel olarak tasarlanacak Swarm, içerik bölümünü ise Foursquare’den alması muhteşem bir sosyal ağının bizlere sunulacağına delalet.

swarm-uygulama

Şu anda herhangi bir görüntü ve özellikten bahsedilmeyen Swarm adındaki yeni uygulama, https://www.swarmapp.com/ adresine girerek e-posta kaydı yaptıktan sonra sizlerde haberdar olabilirsiniz çıktığı anda. Büyük ihtimal ile yazın geleceği konuşuluyor yeni uygulamanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting