Galaxy Note II ile Yaratıcılıkta Sınır Tanımayın

Samsung, akıllı teknoloji alet piyasasına girdiğinden beri devrilemeyen lider konumunda olmaya devam ediyor. Şuan dünyanın en çok teknolojik alet satışını gerçekleştiren firma yeni cihazlarını da bir bir piyasaya  sunuyor. Apple ile her ne kadar davalık olsalarda onlar şuan dünyanın en iyileri diyebiliriz. Samsung GALAXY Note II, yeni yıla gireceğimiz şu günlerde yaratıcılığını keşfetmek isteyenler için birer ilham kaynağı adeta. Hayal etmiş olduğunuz gibi not almaya ve çizim yapmaya bayılıyorsanız size Samsung Galaxy Note II öneriyoruz. Fotoğraf çekip düzenlemeye ve kusursuz bir multimedya deneyimi yaşamak isteyenlere GALAXY Note II, benzersiz bir kullanıcı deneyimi sunmanın yanı sıra farklı özellikleri de içerisinde barındırıyor.

Galaxy Note II 1.899 TL satış fiyatı ile tüm mağazalarda yerini aldı. Yaratıcı yönünü keşfetmek isteyenler ve bunun yanı sıra üretkenliğini geliştirmek isteyenlere bire bir.  Özelliklerini saymakla bitmiyor gerçekten. Tek cihazda aradığınız her şeyi tam anlamıyla bulabileceksiniz.

En gerçekçi tablet

GALAXY Note II’nin sahip olduğu 5.5 inç (140.9 mm) HD Super AMOLED ekran ile muhteşem kamera sistemi bulunuyor. Kristal berraklığında nefes kesici bir görüntüleme deneyimine de sahip olabilirsiniz. 16:9 ekran oranı; daha zengin ve bir o kadar da sürükleyici. Sinemayı andıran bir video izleme deneyimini de bizlere sunuyor. Hareket halinde olsanız dahi HD videoları sorunsuz bir şekilde izlemek mümkün. Cihazın daha geniş bir ekrana sahip olması rahat bir şekilde izlemeyi sağlıyor. Aynı zamanda içeriği net ve canlı olarak izlememize de olanak tanıyor.

Idea Visualizer özelliği ile S Note’a kendi el yazınızla oluşturduğunuz anahtar kelimelerden illüstrasyonlar atayabiliyorsunuz. Bu da  çizimlerin, el yazınız ile birebir uyuşması anlamına geliyor. Galaxy Note II ile kendinizi çok daha yenilikçi ve yaratıcı olduğunuzu hissedebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting