Galaxy Note Yeni Android Güncellemesi

Samsung Galaxy Note için Android 4.1.2 deneme sürümü belirtilmeyen bir kaynak tarafından internete sızdı. Samsung‘un geçen yıl piyasaya sürülen ilk versiyon Galaxy Note sürümü Android Jelly Bean’a hazırlanıyor. Samsung, Galaxy Note için Android 4.1.2’yi geliştiriyor ve şimdi bu deneme yazılımı internete sızdırıldı.

Galaxy Note’un TouchWiz Nature UX kullanıcı arayüzüne sahip olacağı söyleniyor. Samsung’un son dönemde pazara sunduğu birçok Android’li akıllı telefonda yer alan bu ara birim şimdide Galaxy Note’da. Galaxy Note kullanıcılarına, Galaxy Note 2’nin çoklu pencere desteği özelliğinin de geleceği söyleniyor. Yeni olan bu özellik ile ekran iki parça halinde kullanılıyor.

Ayrıca yeni sürüm bunun yanı sıra, Samsung’un 2012’de satışa sunduğu ürünlerine eşlik eden Pop-up Play, Direct Call, Smart Stay, Page Buddy özellikleri, Samsung’un bulut hizmetleri, yeni ana ekran modu ve Widget’lar ile yenilenmiş, özelleştirilebilen uyarı paneli ile birlikte Galaxy Note‘a geliyor.

Ocak ayında dağıtılacak olan güncellemenin resmen dağıtılmasını beklemek istemeyen kullanıcılar, Odin aracını kullanarak ufak hataları dışında oldukça stabil çalışan N7000XXLSA üretici yazılımını aygıtlarına yükleyebilirler. Yaklaşık 1GB büyüklüğündeki deneme yazılımını buradan indirebilir, yüklemeyle ilgili detaylara kaynak bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Kaynak : teknolojioku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting