Google Keep Uygulamasının Yeni Özellikleri

Google firması yazılım alanında tüm dünya genelinde internet kullanıcılarına yaşamlarında büyük kolaylıklar sağlayacak pek çok olanak sunmaya devam etmektedir. Google firmasının büyük projelerinden bir tanesi olan Keep uygulaması yeni özellikleri ile internet kullanıcılarına büyük avantajlar sağlamaktadır.

Google firması geçtiğimiz günlerde, not almak için kullanılmakta olan uygulaması Keep uygulaması içine yeni özellikler dahil ettiğini internet kullanıcıları ile paylaştı. Google firmasının Keep uygulaması, internet kullanıcıların ufak notlar almasını olanak sağlamakta olan bir uygulamadır. Web ve cep versiyonları olan uygulamanın mobil uygulamasına ilave edilen yeni özellikler sayesinde, uygulama internet kullanıcılara alarmla hatırlatma yapabilme olanağı kazanmıştır.

google-keep2

Bu uygulama bunun dışında, GPS desteği ile lokasyon bazlı uyarıların da gerçekleşmesine olanak sağlamaktadır. Yani uygulamanın bu özelliği sayesinde, belli bir lokasyona yaklaştığınızda, orada yapmanız gereken işleri internet kullanıcısına hatırlatma olan bir uyarı vermektedir. Bu özelliklerin yanında Google, notlara görsel eklemeyi de mümkün kıldığını açıkladı. Google’ın yeni eklentileri sayesinde, Keep servisi, popüler not alma uygulaması Evernote’a ciddi bir rakip durumuna geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting