Google Music yayın hayatına başladı

Google, bugün ilk online müzik hizmeti Google Music’i ABD’de hayata geçiriyor.

Google‘ın uzun zamandır beklenen müzik servisi Google Music, Google‘ın Los Angeles’ta gerçekleştirdiği bir etkinlikte hizmete girdi. Şimdilik sadece ABD sınırları içinde kullanılabilen Google Music ile kullanıcılar internet üzerinden tıpkı iTunes’ta olduğu gibi müzik dinleyebilecek ve kullanıcılar kendi hesaplarında 20 bine yakın şarkıyı depolayabilecek. Kullanıcılar dilediği şarkıya herhangi bir Android cihazdan ulaşabilecek.

iTunes ile benzer mantıkta çalışan Google Müzik ile T-Mobile aboneleri ilk kez cep telefonlarını kullanarak telefonlarına müzik indirebilecek. Dileyen kullanıcı, müziklerini Google Plus, Facebook veya Twitter üzerinden arkadaşlarıyla paylaşabilecek.

https://music.google.com adresinden ulaşılabiliyor ancak ” We’re sorry. Google Music is currently only available in the United States ” ibaresi mevcut. Bu da demek oluyor ki sadece ABD üzerinden girilebilir.

Başarılı bir çalışma olarak göze çarpıyor. Hem indirme hem dinleme güzel olacak. Android telefonlar için bir nevi ilaç diye nitelendirebiliriz.

1 yorum

  1. gökhan_başkan dedi ki:

    süpermişşş en yakın zamanda bize gelmesi dileğiyle:D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting