Google ve Akıllı Saat Devri

Herşeyin akıllısı çıktı saatlerin neden olmasın? İşte bu cümleye örnek olacak bir haber var sırada. Sony firması geçtiğimiz yıl akıllı saat teknolojisini çıkartmıştı. Ancak pek başarılı olmadı ya da olamadı. Aslında bu piyasa da kimse başarılı değil. Sadece insanların alışma devri ve tam alışma zamanı var. Akıllı telefonlara daha yeni alıştığımız şu son 3 yılda çok şey değişti aslında. 

 Sony firması bunu daha önce sürdüğü halde başarılı olamamış ve yeni iddialara göre de Apple’ın ardından Samsung’da bu akıllı saat teknolojisine kafayı takmış durumda. Yakın bir zamanda da akıllı saat ile ilgili açıklamalarda mutlaka bulunacaklardır iki ünlü dev şirket. Dün, LG firmasının bir akıllı saat üzerinde çalıştığı haberleri teknoloji sitelerinde dolaşıyordu. Şimdi yeni gelen bir habere göre Google’da bir akıllı saat projesi üzerinde çalıştığı söylenmekte.

google-smartwatch-2

Akıllı telefon pazarında dokunmatik akıllı saatler popüler olmaya başlasa da alışma süresi epey zaman alacak. Bir bilgisayarın özelliklerine sahip akıllı telefonlarını cepte taşıyan kullanıcılar şimdi daha kolay taşıma ve ulaşma kolaylığı sunan akıllı saatlere ilgi duymaya başlayacaklar. İlerleyen zamanlarda daha çok haberini yaparız umarım bu akıllı saatlerin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting