HTC’den Yeni Akıllı Telefon Daha Gelecek : HTC Tiara

HTC, henüz HTC One akıllı telefonunu geçtiğimiz gün tanıtmasına rağmen yeni bir akıllı telefonu daha piyasaya sürmeye hazırlandığı ortaya çıktı. Kısa bir süre önce HTC One’ı beğeniye sunan firma, Windows Phone 8 platformu için yeni bir telefon daha geliştirmekte. Tayvanlı üreticinin Zenith kod adlı bir telefon oluşturduğu son dönemde iddia edilmişti. Ortaya çıkan teknik özellikler ise yine Windows Phone 8 platformuna yer alacak HTC Tiara modeline ait olması bekleniyor. Üstelik telefon sistemin güncellenmiş hali olarak iddia edilen GDR2 versiyonuna sahip olması da başka bir iddia konusu.

htc_tiara

1.2GHz frekans hızında çift çekirdekli Qualcomm Snapdragon S4’te güç alacak alması beklenen telefonda, 4.3-inç boyutunda 800 x 480p çözünürlüklü Super LCD2 ekran olacak. 1GB sistem belleğinin yanı sıra 8GB dâhili depolama alanıda bulunacak. 8MP çözünürlüklü arka kamera ve 1.6MP çözünürlüklü ön kamera’da telefonda yer alacak. 1800mAh kapasiteli pil ilk aşamada karşımıza çıkan teknik özellikler diyebiliriz.

htc-tiara

Şu an için Android dünyasına sunduğu HTC One modelinin pazarlaması ile uğraşmakta olan şirket, HTC Tiara modelini mayıs ayında satışa sunmayı planlamakta olduğu iddialar arasında. Sunduğu teknik özelliklerle Android platformu için sunulan One SV modeliyle benzer detaylar sergileyen telefondaki tek artış 8MP çözünürlüklü kamera olduğunu söyleyebiliriz.

HTC Tiara şuanda iddia ediliyor. İlerleyen günlerde HTC Tiara ne zaman çıkacak sorularını sizlere yanıtlayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting