Huawei P20 ve P20 Pro’nun Avrupa Fiyatları Belli Oldu

Huawei’nin yeni amiral gemisi P20 ile P20 Pro’nun Avrupa’ya özel ücretleri sızdırıldı.

Huawei’nin bir müddettir beklenen yeni amiral gemileri P20 ve P20 Pro’nun hemen hemen her özelliği ortaya çıktı. Telefonun tanıtılmasına az bir müddet kalmasına karşın donanım ve tasarım ile ilgili pek çok sızıntının yapılmasından dolayı telefonu bildiğimizi söyleyebiliriz. Buna rağmen akıllı telefon ile ilgili yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor. Twitter kullanıcısı Roland Quandt, yaptığı bir paylaşımla Huawei’nin yeni amiral gemilerinin Avrupa ücretlerini izah etti. Paylaşıma göre P20’nin 679 Euro (3290 TL+KDV), P20 Pro’nun ise 899 Euro’dan (4360 TL+KDV) satışa sunulacağı izah etti.

Şayet sızıntı doğru çıkarsa Huawei’nin yeni amiral gemisi, ücret ile ilgili müşterilerini memnun etmeyecek. 4GB RAM ve 128GB depolama alanı ile beraber gelmesi beklenen P20 ile 6GB RAM ve 128GB depolama alanı sunacak P20 Pro’nun fiyatlarını izah eden Quandt, bu modellerin Avrupa’ya özgü olduğunu izah etti. Ülkelere ve bölgelere göre değişik varyantlarla geleceği izah eden akıllı telefonların Huawei P20 Lite, P20 ve P20 Pro şeklinde üç farklı modelde sunulması bekleniyor.

P20 Pro’da 6.1 inçlik iPhone X benzeri çentikli bir ekranın bulunması beklenirken, bu arada dünyada ilk 3 sensörlü arka kameraya sahip akıllı telefon olması da bekleniyor. Huawei’nin yeni amiral gemilerini 27 Mart’ta resmi olarak duyuracağı izah etti. Bu vakte kadar akıllı telefonlar ile ilgili söylentiler devam edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting