İddia: Sonraki Iphone X Daha Büyük Ekranla Gelecek

Dünyaca ünlü teknoloji markası Apple tarafından çıkarılan Iphone X model telefon adından söz ettirmeye devam ediyor. Apple’ın özel olarak çıkardığı telefon şekli ve kullanımı itibariyle diğer Iphone modellerinden çok daha farklı. Apple’ın şık tasarımıyla ve özellikleriyle dikkat çeken modeli Iphone X kullanıma sunulduğu ilk günden bu yana herkesin ilgisini çekmeyi başardı.

Merakla Beklenen Iphone X’in Üst Modeli

Iphone meraklıları tarafından merakla beklenen Iphone X’in bir sonraki telefonunun ne olacağına ilişkin henüz Apple tarafından bir açıklama yapılmadı. Ancak bir takım söylentiler de yok değil. Diğer model Iphone telefonlara göre kamerası güçlü, daha hızlı, görünüş olarak tamamen farklı, üstün yazılım gücüne sahip Iphone X kullanıcılar tarafından hala değerlendiriliyor. Bunun yanı sıra Iphone X’in ardından bir sonraki telefonun ne olacağı da kullanıcıların merakla beklediği bir konu. Apple’ın Iphne X’den sonra hangi isimle bir telefon çıkaracağı henüz net değil. Bir takım iddialar Iphone X’den sonraki telefonun Iphone Xi olacağı şeklinde.

Bir Sonraki Iphone X’in Ekran Büyüklüğü

Iphone X’in ekranı 5.85 inç büyüklüğünde bir yapıya sahip. Çıkardığı telefonlarının boyutunu Iphone 5’ten sonra oldukça değiştiren Apple markası bir sonraki telefon olacak olan Iphone X’in üst modelinin ekranının da daha büyük olacağı konuşulanlar arasında. Apple iddialara göre bir firmadan 6.45 inç ve 6.1 inç olmak üzere iki büyüklükte OLED ekran teklifi alıyor. OLED ekran Apple için yüzde on daha düşük maliyetli aynı zamanda daha büyük ekranlı olacak. Ekranın büyümesiyle birlikte Iphone X’in sonraki sürümünün daha hızlı, daha fazla RAM işlemcisine sahip ve pil kapasitesinin daha yüksek olması da beklenen gelişmeler arasında.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting