iPad 2 Kapağına Ait Olduğu İddia Edilen Fotoğraflar Sızdırıldı

Dünya pazarında akıllı telefon ve tablet satışlarında şüpesiz en büyük pay sahiplerinden biri olmuş durumda Amerikan elektronik devi Apple. Piyasaya sürdüğü her yeni ürünle (iPhone, iPad, iPod ve iPod Touch vs.) gibi ürünlerle her zaman çok yüksek satış rakamları sağlamayı başarmış bir şirket Apple Şirketi.

Son yıllarda Koreli elektronik devi Samsung a dünya pazarında ki ilk sıradaki yerini kaptırmasından sonra ve özellikle son olarak piyasaya sürdüğü iPhone 5 le çok fazla eleştiriye mağruz kalan Apple ın hem İphone hem de İpad için yenilikler duyurmasının an meselesi olduğunu hepimiz az yada çok biliyoruz. Geçtiğimiz günlerde Çin’ de yeni nesip İpad’ in arka yüzüne ait sızdırılmış fotoğrafları ele geçirildi. Şüpheli bir iPhone 5C görüntü ve çerçevesinin yanı sıra, geçen ay anonim bir şahıs iPhone 5C ye ait şüpheli bir paketin fotoğrafını yayınladı. Önceki tüm sızıntılar resmi olarak henüz doğrulanmadı, ve bu sefer unutmayın, bir başka Apple cihazı gelecek nesil iPad Mini 2′ nin iddia edilen benekli kılıfları koyu hayranların tarafsız bakışına sunulacak.

ipad-2013-new

Yeni kasa Fanatik Fone grubundan çocuklar tarafından kapışıldı ve yeni ipad mini kılıfı geçerli modelden farklı yeni bir gömülü Apple logosuyla geliyor. Peki, bir sonraki nesil iPad mini 2 beklendiği kadar iyi performans sergileyecek mi yoksa 7″ piyasasını şimdiden hareketlendiren Nexus 7′ nin 2. sürümü  Android lehine kısa zamanda Apple ağlarına bir gol daha mı yollayacak? Sanırım bu merak edilen tüm bu soruların yanıtlarını bize zaman gösterecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting