iPad 3 İle Yapılabilecekler

Yeni iPad, new iPad ya da diğer ismi ile iPad 3 ile aslında yapılabileceklerin sınırı biraz kullanıcının kabiliyeti, özellikleri ve biraz da bilgisi ile doğru orantılıdır. Temel olarak Iphone modellerinde olduğu gibi dörtte ya da dört s’te olduğu gibi bunun dışında 3g serilerinde de aynı şey geçerlidir. Uygulama mantığı tıpkı apple’nin diğer cihazlarında olduğu kullanmak olanaklıdır.

Kişi burada yer alan app store’den indireceği uygulamalar ile beraber cihazın özelliklerini dilediği gibi geliştirme olanağına sahip olmaktadır. iPad kullanıcısı dilerse oyunlar yükleyerek cihazı oyun makinesi haline getirebilir. Eğer kişi bir pdf okuyucu yüklerse kitap özelliğine sahip olabilmektedir. Ayrıca ı books teknolojinin uygulamalarını kullanarak kitapları okuyabilir veya farklı kitapları internet üzerinden indirebilme olanağına sahip olmaktadır.

Benzeri bir şekilde kullanıcı dilerse film uygulamaları ile videolar izleyebilir ve hatta Türkçe altyazılı Divx videoları bile iPad sayesinde rahatlıkla izleme olanağına sahip olmaktadır. Appstore içerisinde yer alan iki yüz elli bine yakın uygulama ile iPad’in pek çok özelliğini kullanabilme olanağı bulunmaktadır.

Bu konuda misal olarak İstanbul içerisindeki trafiğin durumu hakkında bilgi almak istenirse İBB’nin trafik uygulaması özelliği ile trafik durumunu yakından takip ederken aynı zamanda şehiriçi kameralarına da ulaşım sağlamak olanaklı olmaktadır. Dünya üzerindeki en yeni nesil teknolojinin gelmiş olduğu noktanın en net ve tek temsilcisi niteliği taşımaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting