iPad Pro Görüntülendi!

Bilindiği üzere Apple firması yeni nesil tabletlerini çok gizli şekilde tutuyor. Sır gibi sakladığı yeni nesil tabletlerine dair bir görüntü geldi bugün internet ortamına. Çin’de faaliyet gösteren ve sızıntı haberleri denilince akla gelen ilk internet sitesi olan Weibo gün içerisinde Apple’ın üzerinde çalıştığı iPad Pro’ya ait olduğunu söylediği bir resim yayınladı.

İddialara göre iPad Pro, 13 inç’lik boyutu ile şu anki iPad’den birkaç inç daha büyük olarak karşımıza çıkması bekleniyor. Sızan görüntüye bakıldığında iPad Pro’nun içi boş kasası görünmekte. Gövdeyi tutan elin ve iPad logosunun boyutuyla karşılaştırdığımızda iPad Pro’nun gerçekten de bildiğimiz iPad’den büyük olduğunu anlamak mümkün olabiliyor.

Yine aynı site iddiaya göre iPhone 6’ya ait olduğunu söylediği bir fotoğrafta paylaştı. iPhone 6’ya ait olduğu söylenen fotoğrafın iPhone 5S’den biraz daha büyük ve daha kavisli olduğu görülebiliyor. iPad Pro gibi iPhone 6’nın en az bir sürümünün şu anki iPhone’dan büyük olması beklentiler arasında yer alıyor.

ipad-pro

Analistlerin söylediklerine göre daha büyük boyutlu iPad’in 2015 yılından önce olmayacağını söylüyorlar. Apple’ın kurucularından olan ve şuan aramızda olmayan Steve Jobs ise iPad’lerin boyutlarının ne büyük ne de küçük olmasını istemiyordu. Değişen teknoloji ile birlikte bu kural ortadan kalkmışa benziyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting