iPhone 6 Temmuz Ayında Çıkabilir

Apple’ın yeni nesil akıllı telefonu her geçen gün daha farklı haberler ile karşımıza çıkıyor. Son bir aydır bakıldığında Apple iPhone 6’ya dair o kadar çok bilgi var ki ; hepsinin gerçek olup olmadığını bilemiyoruz. En son olarak bir Japon menkul kıymetler şirketinden Abhey Lamba adlı analistin yayımlamış olduğu raporda, iPhone 6 ve iOS 8 platformunun temmuzda çıkış yapacağını söylüyor.

Cupertino merkezli teknoloji devinin Japonya ve diğer Asya ülkelerindeki tedarikçilerine dayandırılan bu iddia firmanın sonbahar çıkışı yerine yaz döneminde dağıtıma başlayarak yılın üçüncü çeyreğine kadar daha geniş bir satış ağına ulaşmayı amaçladığını göstermekte.

iPhone 6’ya dair söylentiler ortaya çıka dursun aşırı derecede bilgi kirliliği de ortalarda dolaşmakta. Donanım tedariğini sağlayan uzak doğulu üreticilerin son dönemdeki çalışmalarından hareketle müşterilerine iPhone 6 için temmuz ayını işaret eden Mizuho Menkul Kıymetler, Apple’nin gerçekleştirdiği alımların kendilerini bu zaman dilimindeki bir çıkış tarihine götürdüğünü ileri sürüyor.

Aynı zamanda şirket, yeni nesil Apple telefonunda 4,7 inç kuantum noktacık teknolojisi ile desteklenen bir ekranın mevcut olacağını bildiren kaynaklar arasına ismini yazdırmış durumda. Melez aygıt kategorisine yönelik diğer çözümün ise, 5,5 inç büyüklüğündeki bir ekranı yapısında ihtiva edeceği aktarıldı.

apple-iphone-6-ios-8-cikis-tarihi

Tüm bu söylentilere rağmen Apple CEO’su Tim Cook’un yeni ürünler için sonbaharı işaret etmesi ve iOS sürümlerinin uzun bir deneme sürecinden geçmesi nedeni ile temmuz çıkışının gerçekleşme ihtimali birden fazla kaynaktan gelen iddialara rağmen düşük görünmekte.

Hep birlikte bekleyip göreceğiz. iPhone 6 ne zaman çıkacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting