iPhone ‘ dan Yeni Bir Kılıf Geliyor

Teknolojide artık sınır yok. Bunun en güzel örneği ise bu haberimizde görebilirsiniz. iPhone yeni bir aksesuar geliştirerek iPhone telefonları adeta konsola çeviriyor. Bu aksesuar ile iPhone‘lar artık birer oyun konsolu olacak. Özellikle telefonunuzu hem renklendirmek için hem de korumak için seçmiş olduğumuz kılıflar, aksesuar pazarının en önemli ürünlerinden birisi. Şimdi bahsetmiş olacağımız kılıf ise çok daha farklı bir işe yarıyor.

WynCASE ismindeki kılıf iPhone’a takılarak adeta bir oyun konsolu olacak. Kılıf üzerinde bulunan tuşlar sayesinde dokunmatik ekran üzerinde oynadığınız oyunları çok rahat bir şekilde ve keyifli bir şekilde oynayabileceğiz. Ekran üzerinde oluşturduğu elektrik alan sayesinde, kılıf üzerindeki tuşlara basarak, bunu parmak dokunuşu algılayarak keyifli hale dönüştürüyor.

 Yatırım için 80 bin dolar beklenilen bu ürün Kickstarder’da bir proje açılmış. 2013 yılının Nisan ayında piyasada olması bekleniliyor bu ürün. Aynı zamanda bu ürünün çıkış fiyatı ise 30 doların altında olması bekleniliyor.

Bakalım 2013 yılında teknoloji bizlere neler gösterecek. Tabi mayalar haklı değilse..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting