iTunes 11.1 in Beta Sürümü iTunes Radyo ile Birlikte Kullanıcılara Sunuldu

Apple IOS 7 yi bu yılın sonlarına doğru kullanıma sunduğu zaman ki bu zamanın tahmini olarak kış ayları olması bekleniyor, aynı zaman da yeni iTunes`u da kullanıma sunacak. Şu ana kadar Apple Şirketi kayıtlı kullanıcılarına IOS 7 nin 4 beta sürümünü sundu. Şirket IOS 7 nin tam sürümünü piyasaya sürmeden önce 2 tane daha beta sürümünü görücüye çıkarmayı hedefliyor. Bu hafta içinde Apple Firması IOS 7 nin 4.beta sürümüyle beraber iTunes 11.1 inde beta sürümünü kullanıcılarının hizmetine sundu. Bu yeni iTunes beta sürümü ‘’Pandora Killer Service’’ adı verilen iTunes Radyo yla beraber kullanıcıların kullanımına sunuldu ki yeni iTunes Radyo IOS 7 ye tamam entegre edilmiş durumda olacak.
Şu an sadece iTunes a kayıtlı kullanıcılar iTunes Radyo ve iTunes beta 11.1 gibi yazılımlara ulaşabilme yetkisine sahip durumda bulunuyor. Apple bu yazılımı şu an halkın genel kullanımına sunmuş değil. IOS 7 ve iTunes Radyo ikilisi geçen ay WWDC 2013 te tanıtıldı. Apple ın çok çok uzun zamandan beri çoğu takipçisi tarafından Pandora`nın alt sürümü olacak bir müzik akış programı geliştireceğine inanılıyordu.

iTunes

İnsanlar tarafından Pandora sayesinde Apple ın müzik konusunda diğer firmalarla baş başa mücadele edeceği inanılıyor. iTunes 11.1 in beta sürümü ve iTunes Radyo şu an Apple Gelişim Merkezinden indirilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting